Dzieci zapowiedzą nazwy przystanków MPK Wrocław! [POSŁUCHAJ]

0

Czy nazwa przystanku „Kępa Mieszczańska” może brzmieć uroczo? Oczywiście, że tak! 1 czerwca w pojazdach MPK Wrocław znów będzie można usłyszeć dziecięce głosy, które zapowiadają nazwy przystanków. Z okazji Dnia Dziecka, przewoźnik zaprosił pociechy swoich pracowników do nagrania nazw przystanków, które na co dzień czyta profesjonalny lektor.

Lena to Hala Stulecia, Marcel to Park Popowicki, a Zuzia to Kępa Mieszczańska. Ponad 20 dzieci pracowników Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego we Wrocławiu wzięło udział w nagraniach nazw przystanków, które będzie można usłyszeć od pierwszego do czwartego czerwca. Każde z dzieci użyło swojego wrodzonego wdzięku, aby w uroczy sposób zapowiedzieć przystanki na trasie nowej linii numer 19.

Ogród Botaniczny:

Oddaliśmy najmłodszym kontrolę nad komunikatami głosowymi, żeby przypomnieć naszym pasażerom o tak wyjątkowym święcie, jakim jest Dzień Dziecka. Tego dnia każdy z nas, nawet dorosły  powinien czuć radość i pamiętać o samych dobrych chwilach. Chcemy, aby na twarzach podróżujących pojawił się, choć w połowie tak duży śmiech, jaki towarzyszył dzieciom podczas nagrywania tych nazw – mówi wiceprezes MPK Wrocław Przemysław Nowicki.

Park Popowicki:

Oprócz samego debiutu mikrofonowego dzieci miały również okazję do zwiedzenia profesjonalnego studia nagrań, jednej z wrocławskich stacji radiowych. Dodatkową atrakcją była również obecność pracowników Centrali Ruchu, którzy pokazali najmłodszym, jakie wyposażenie ma radiowóz. Nie można jednak zapominać, że dzieci wykonały kawał dobrej pracy.

Kępa Mieszczańska:

Kozanów – Dokerska:

Plac Grunwaldzki:

Jej efekty, czyli specjalne komunikaty głosowe będzie można usłyszeć od pierwszego do czwartego czerwca na wszystkich przystankach, które przebiegają po trasie linii 19. To łącznie 23 zapowiedzi, wypełnione dziecięcą magią.

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułWystawa LEGO® Star Wars™ w Pasażu Grunwaldzkim
Następny artykułŚwiat Super Mario Bros we Wroclavii. Fantastyczna zabawa dla całej rodziny
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.