Świat Super Mario Bros we Wroclavii. Fantastyczna zabawa dla całej rodziny

0

Z okazji premiery niezwykle oczekiwanej i zarazem najbardziej kasowej animacji ostatnich lat Wroclavia zaprasza na wesołą i pełną rozmaitych atrakcji imprezę Super Mario Bros! Wydarzenie będzie trwać od 2 do 3 czerwca (godz. 11:00-19:00) w strefie Grand Plaza. Wstęp jest wolny.

W ramach wydarzenia centrum przewiduje wiele atrakcji. Powstanie m.in. wielki stand do robienia fantastycznych zdjęć – z przodu będzie można zapozować, wchodząc do dużej hydraulicznej rury, a z tyłu wsiąść do jedynego na świecie Gokarta Mario.

Dzieci będą mogły bawić się na różnych stanowiskach. Do ich dyspozycji będą: kolorowe magnetyczne puzzle, zabawy w „Małego Hydraulika”, filmowy basen z piłeczkami i kilka stolików do wypróbowania fantastycznych zabawek ze świata Super Mario Bros.

Na scenie organizowane będą konkursy „Pytanie czy wyzwanie”, w których można będzie wygrać wspaniałe filmowe nagrody. Dwa razy w ciągu dnia świętowana będzie premiera filmu wielkim wyśmienitym tortem Super Mario Bros!

Uczestnicy zostaną zaproszeni do Bajkowego Kina na seanse, podczas których najmłodsi zapoznają się z zapowiedziami animowanych premier roku i fragmentami filmu Super Mario Bros. Każde dziecko zapisane na dany seans otrzyma bilet do kina i porcję smacznego popcornu.

Super Mario Bros to najnowszy animowany film wytwórni Universal / Illumination, twórców Minionków, Sekretnego życia zwierzaków domowych i Sing. Film na świecie zarobił już ponad miliard dolarów. W kinach w Polsce od 26 maja. Pokazy przedpremierowe wszędzie już od 7 maja!

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułDzieci zapowiedzą nazwy przystanków MPK Wrocław! [POSŁUCHAJ]
Następny artykułNowy egzotyczny kierunek z Wrocławia. Polecimy do Kenii
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.