Wystawa LEGO® Star Wars™ w Pasażu Grunwaldzkim

0

Pasaż Grunwaldzki celebruje Dzień Dziecka nie tylko 1 czerwca! Dla maluchów, przedszkolaków, starszaków, nastolatków i dzieci już całkiem dorosłych, wrocławskie centrum przygotowało wystawę LEGO® Star Wars™, która potrwa od 24 maja do 6 czerwca. To prawie dwa tygodnie niesamowitych atrakcji, które z pewnością przypadną do gustu wszystkim fanom międzygalaktycznej sagi.

LEGO®? To dobrze się składa!

Czy są tu fani LEGO® Star Wars™? Dla wszystkich, którzy uwielbiają kultową sagę oraz niemniej kultowe klocki, Pasaż Grunwaldzki przygotował rodzinne wydarzenie.  Aż do 6.06.2023 będzie można obejrzeć pojazdy i postacie, znane z kinowego ekranu z „gwiezdnej sagi”, ale tym razem wykonane z tysięcy klocków LEGO. Z kolei 3 czerwca, od 12:00 do 18:00, wszyscy chętni będą mogli razem z Pasażem celebrować Dzień Dziecka i wziąć udział w budowaniu wielkiej figury mistrza Yody, które odbywać się będzie w Atrium na poziomie 0. Jak powiedziałby sam mistrz Yoda: Robić lepsze rzeczy niż walka Jedi powinien… np. układać LEGO!

Niech moc będzie z Wami!

W końcu przyda się sporo „mocy” by w pełni cieszyć się wszystkimi zaplanowanymi atrakcjami.

W programie:

  • zestawy z serii Ultimate Collector Series
  • figury postaci Star Wars™ w skali 1:1
  • wielkie figurki LEGO® Star Wars™ na postumentach
  • gabloty z oficjalnymi ekspozycjami LEGO® Star Wars™ i wiele więcej!

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Wystawę można obejrzeć w godzinach działania Pasażu Grunwaldzkiego, na poziomie 0 i na poziomie +1.

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułSkuteczne strategie pozycjonowania dla sukcesu sprzedażowego
Następny artykułDzieci zapowiedzą nazwy przystanków MPK Wrocław! [POSŁUCHAJ]
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.