Dom w cenie mieszkania za 33 tys. zł. [POWSTAŁY JUŻ ICH TYSIĄCE]

0

We Wrocławiu ceny mieszkań są jednymi z najwyższych w Polsce. Zakup własnych czterech kątów bez wzięcia kredytu na kilkadziesiąt lat wydaje się niemożliwy. A co gdyby móc wybudować własny dom w cenie mieszkania?

Wojciech Zatuszek przekonuje, że jest to możliwe – i pokazuje w internecie swoje realizacje. Za niecałe 100 zł można kupić gotowy projekt na zgłoszenie domu letniskowego który można później przekształcić na mieszkalny. Jak mówi nam właściciel firmy, z jego usług skorzystały już tysiące Polaków. Na czym polega ten fenomen? Oczywiście na budowie domu systemem gospodarczym, czyli budowie z pomocą rodziny lub znajomych.

Najtańszy projekt domu

W serwisie YouTube firma przedstawiła właśnie jedną z takich realizacji. Klient tłumaczył, że budowa jego domu trwała ok. cztery miesiące. Choć powierzchnia jest mała, to w domu zmieścił się salon, niewielka sypialnia, aneks kuchenny oraz dodatkowe miejsce na antresoli.

Wojciech Zatuszek spędził dekadę w Londynie, ale postanowił wrócić. Nie ukrywa, że jego misją jest „wyzwolenie Polaków od kredytów”.

 W Polsce ludzie budują wielkie domy – po 100, 150 metrów kwadratowych. Ale oczywiście na to wszystko zaciągają kredyty. Muszą mieć ciągle z tyłu głowy, że mają zobowiązanie na 30 lat. Czy takie życie ma sens? Moim zdaniem absolutnie nie – opowiada.

Dom 35m2 z antresolą

Zresztą, po co na start budować wielki dom, skoro po 18. urodzinach dzieci i tak z niego uciekną? Moim zdaniem dla wielu osób 35-metrowe lokum będzie odpowiednie – dodaje pan Wojciech.

Dom 35m2 z antresolą

Firma Zbuduj sam dom współpracuje także z Haharbud firmą która zajmuje się dużymi domami. Razem stworzyli projekt domu o powierzchni użytkowej 63m2 gdzie koszt budowy systemem gospodarczym wyniósł 100 tys. złotych. Dom budowany jest pod Radomiem a cała budowa od wbicia szpadla po dach jest publikowana na kanale Youtube.

Jeżeli chcecie zobaczyć realizacje projektów zapraszamy na:

Youtube: https://youtube.com/zbudujsamdom

Strona internetowa: https://www.zbudujsamdom.pl/ 
Instagram: https://www.instagram.com/zbudujsamdom/

Duże domy: https://www.budowadomusystememgospodarczym.pl/

Czytaj więcej o mieszkaniach we Wrocławiu:
Gdzie chcą mieszkać wrocławianie?

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułFestiwal Archeologii i Dinozaurów w Arkadach Wrocławskich
Następny artykułPub 12 Beczek – nowe miejsce na mapie wrocławskich pubów
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.