Pub 12 Beczek – nowe miejsce na mapie wrocławskich pubów

0

Kamienica Złoty Pies ujawnia swoje piwnice dla wszystkich osób szukających miejsca do spotkań ze znajomymi.

Czym wyróżnia się Pub 12 Beczek ?

Nasz lokal, to przede wszystkim klimatyczne piwnice wypełnione różnymi gadżetami. Cztery sale, każda inna od pozostałych jednak spójne z całością. Kanapy, miękkie fotele, hokery – każdy znajdzie coś dla siebie. Na ścianach są liczne murale, które nadają specyficzny charakter. Pub jest idealnym lokalem do rozmów, czy spotkań ze znajomymi. Trochę miejsce z innej beczki. – mówi Justyna Matyja, Manager

Dlaczego Pub 12 Beczek ?

Pub 12 Beczek, bo faktycznie będziemy mieć 12 beczek. W centralnym miejscu Naszego pubu jest bar piwny z kolumną 12 kranową. Każdy kran dedykowany jest dla innego kraftu. Piwa będą się cyklicznie zmieniać. Oczywiście poza piwami nie zabraknie pozostałej gamy alkoholi. Drinki, koktajle autorskie, czy shoty będą dostępne na drugim barze. Dodatkowo będzie można „wrzucić coś na ząb”– mówi Marta Bronka, Zastępca Managera.

Wielkie otwarcie Pubu 12 Beczek już 18.10.2019 o godzinie 18:00.
Kamienica Złoty Pies, Rynek 41.

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułDom w cenie mieszkania za 33 tys. zł. [POWSTAŁY JUŻ ICH TYSIĄCE]
Następny artykułTrójkąt Detali Licznych [KONKURS FOTOGRAFICZNY]
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.