Dolnośląskie atrakcje na EXPO 2021. Co będzie prezentowane?

0

EXPO 2021 po raz pierwszy będzie zorganizowane na Bliskim Wschodzie, a dokładnie w Dubaju. Słynne targi odbędą się w dniach 2 – 8 grudnia 2021r. Kto będzie reprezentował region dolnośląski?

W ramach pawilonu polskiego obecny będzie również Dolny Śląsk. Nasz region otrzymał ogromne wyróżnienie od dziennika The National, który uznał go za jeden z 17 najbardziej interesujących na tegorocznym EXPO.

W ramach Dolnego Śląska zaprezentowane zostanie wiele skarbów regionu. Pojawią się m.in.:

  • Stawy Milickie
  • Centrum wiedzy o Hydropolis
  • Wrocławskie krasnale
  • Ceramika z Bolesławca
  • Wyroby kryształowe

Odwiedzający będą mogli także wirtualnie przenieść się na Dolny Śląsk. Przy użyciu wirtualnej rzeczywistości goście odwiedzą centrum wiedzy o wodzie Hydropolis oraz Wrocław. W trakcie wystawy pojawi się także wirtualny portal Dubaj-Wrocław.

Prezentacja regionu dolnośląskiego odbędzie się w terminie 2-8 grudnia. 7 grudnia natomiast będzie miał miejsce Dzień Polski.

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułWrocław: Pałac Hatzfeldów sprzedany za blisko 40 mln zł. Powstanie tu 5-gwiazdkowy hotel
Następny artykułPierwszy rower kurierski GLS we Wrocławiu!
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.