Czysta 4  – najlepsza inwestycja we Wrocławiu!

0
Czysta 4 - zdjęcia z budowy inwestycji realizowanej przez BPI Real Estate Poland we Wrocławiu.

Czysta 4 jest inwestycją klasy premium realizowaną przez cenionego dewelopera – BPI Real Estate Poland, w jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji w samym sercu Wrocławia.  Nowoczesny apartamentowiec, budowany z zastosowaniem najwyższych, europejskich standardów, powstaje nieopodal Centrum Handlowego Renoma, jak i innych kluczowych obiektów w centrum Stolicy Dolnego Śląska, w tym Opery Wrocławskiej i samego Rynku Starego Miasta. Liczne funkcjonalne rozwiązania, w tym strefa cooworkingowa i taras wypocznykowy na dachu,  zapewnią wielowymiarowy komfort życia wszystkim miłośnikom wielkomiejskiego stylu życia.  

Czysta 4 – wizualizacje inwestycji realizowanej przez BPI Real Estate Poland we Wrocławiu.

Projekt belgijskiego dewelopera, który uwzględnia jakże ważne dziś zasady zrównoważonego rozwoju,  docenią również inwestorzy, szukający doskonałej lokaty kapitału, jak i atrakcyjnej nieruchomości na  gorącym rynku najmu.  Nic dziwnego, że serwis rynekpierwotny.pl uznał Czystą 4 za najlepszą inwestycję we Wrocławiu 2022 roku. Z ważnych informacji – zaawansowanie prac budowlanych wynosi 33 procent, a termin zakończenia realizacji nastąpi już w II kwartale 2024 roku.

Czysta 4 – wizualizacje inwestycji realizowanej przez BPI Real Estate Poland we Wrocławiu.

W ramach inwestycji Czysta 4 powstaną 183 mieszkania o powierzchni od ok. 25 do 88 mkw. i strukturze od 1 do 4 pokoi, a także 3 lokale usługowe. Każde mieszkanie wyposażone będzie w system typu smart home, większość będzie posiadać ogródek, balkon lub taras ( w zależności od usytuowania).  Ogromnym atutem nieruchomości jest specjalnie zaprojektowana przestrzeń cooworkingowa dla osób pracujących zdalnie, a także zielony taras ze strefą relaksu dostępny dla wszystkich mieszkańców budynku.  Projekt inwestycji uwzględnia również miejsca postojowe podziemne i naziemne, komórki lokatorskie oraz schowek na rowery.

Czysta 4 – zdjęcia z budowy inwestycji realizowanej przez BPI Real Estate Poland we Wrocławiu.

Kolejnym wyróżnikiem Czystej 4 jest zrównoważony rozwój (ang. sustainable development) a stosowanie się do wybranych celów SDG (ang. sustainable development goals)  jest podstawą realizacji każdej nowej inwestycji deweloperskiej BPI Real Estate Poland. Dlatego w projekcie  nie zapomniano o rozwiązaniach ekologicznych takich jak panele fotowoltaiczne, duża ilość miejsc dla rowerów, system nawadniania oparty o zbieraną wodę deszczową, budki lęgowe dla ptaków czy zachowanie większości rosnących na terenie inwestycji drzew. Projekt przewiduje także recykling materiałów budowlanych. Część materiałów odzyskanych z rozbiórki dawnej galerii handlowej mieszczącej się historycznie pod tym adresem, takich jak elementy kamiennej elewacji, zostanie ponownie wykorzystana we wnętrzach nowego budynku. Natomiast niewykorzystane elementy zostały poddane recyklingowi na etapie wyburzeń.

Czysta 4 – zdjęcia z budowy inwestycji realizowanej przez BPI Real Estate Poland we Wrocławiu.

BPI Real Estate Poland zgodnie z korporacyjnym motto – Urban Shapers – koncentruje się na aktywnym kształtowaniu przestrzeni miast. Dlatego też koncepcja 15-minutowego miasta to kolejny ważny element misji dewelopera.  Doskonale zlokalizowana Czysta 4 (tuż przy CH Renoma i zaledwie kilkaset metrów od Wrocławskiego Rynku) wpisuje się w te założenia, dzięki czemu przyszli mieszkańcy będą mogli łatwo i szybko przemieścić się do pracy, szkoły czy na zakupy. Realizacja przemyślanej i funkcjonalnej inwestycji w centrum miasta sprzyja zagęszczeniu tkanki miejskiej, co ma także pozytywny wpływ na środowisko.

Czysta 4 – zdjęcia z budowy inwestycji realizowanej przez BPI Real Estate Poland we Wrocławiu.

„Czysta 4 jest inwestycją realizowaną z myślą o osobach, którym zależy na łatwej komunikacji po mieście, ceniących sobie bliskość różnodornych miejskich udogodnień i usług, ale także świadomych potrzeby  ograniczenia wytwarzania śladu węglowego. Nasz projekt jest również doskonałym  produktem inwestycyjnym, oferującym atrakcyjne nieruchomości dla wszystkich tych, którzy poszukują pewnej lokaty kapitału. Nie od dziś wiadomo, że Wrocław jest jednym z najbardziej dynamicznie rozwiających się rynków najmu w tej częśći Europy, zarówno w sektorze rynku najmu krótkoterminowego jak i długoterminowego ” – mówi Wojciech Smolak, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu BPI Real Estate Poland.

Czysta 4 – zdjęcia z budowy inwestycji realizowanej przez BPI Real Estate Poland we Wrocławiu.

Budowa inwestycji Czysta 4 przebiega zgodnie z planem, a zaawansowanie prac wynosi już 33 procent. Zakończenie realizacji inwestycji planowane jest na II kwartał 2024 roku. Generalnym wykonawcą inwestycji jest firma CFE Polska, która wchodzi w skład tej samej grupy kapitałowej co BPI Real Estate Poland.

Czysta 4 – zdjęcia z budowy inwestycji realizowanej przez BPI Real Estate Poland we Wrocławiu.

Ceny mieszkań w inwestycji Czysta 4 w ofercie BPI Real Estate Poland wynoszą średnio ok. 19.100 PLN/ mkw. W sprzedaży są również 3 lokale usługowe o powierzchni 72,09 m2, 81,69 m2 i 93, 90 m2.

Więcej informacji nt. oferty dostępne jest na stronie: https://czysta4.pl/

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułPierwsze w historii Wrocławia zajęcia jogi na terenie lotniska
Następny artykułDługowieczność na wrocławskim Ołtaszynie. Spotkanie z interdyscyplinarnym zespołem specjalistów
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.