Długowieczność na wrocławskim Ołtaszynie. Spotkanie z interdyscyplinarnym zespołem specjalistów

0

Klinika VitMeUp, MMClinic oraz TrychoPharm połączą siły, prezentując swoją interdyscyplinarną drużynę specjalistów. W ulokowanych przy ulicy Strachowskiego 32 we Wrocławiu gabinetach, będzie można spotkać wybitnych ekspertów z dziedzin takich jak farmakologia, trychologia, kosmetologia, suplementacja oraz medycyna estetyczna. Wydarzenie odbędzie się w sobotę, 17 czerwca, start o godzinie 13:00.

Zespół specjalistów i darmowe konsultacje

Podczas tego wyjątkowego dnia będzie można bliżej poznać interdyscyplinarny zespół specjalistów oraz zwiedzić ich gabinety. Czekają także liczne niespodzianki, takie jak darmowe konsultacje: kosmetologiczne, trychologiczne, SMART MIRROR, darmowe konsultacje lekarskie z zakresu medycyny estetycznej oraz ze specjalistami ds. suplementacji i uzupełniania niedoborów.

Dodatkowo, na stoisku będą dostępne różnorodne odżywki i suplementy, a dzięki współpracy z FortisGO będzie możliwość skosztowania różnych smaków. Wszyscy zainteresowani będą mieli również szansę skorzystania z voucherów z dużymi zniżkami na zabiegi trychologiczne, medycyny estetycznej oraz ofertę wlewów witaminowych.

Podczas wydarzenia będzie można skorzystać z analizatora skóry, znanego jako SMART MIRROR. To urządzenie umożliwi przeprowadzenie konsultacji, podczas których zostanie oceniony stan skóry oraz dobierzony odpowiedni zestaw zabiegów. Trzy rodzaje światła (RGB, UV, PL) pozwolą na wykrycie dziesięciu różnych problemów skóry, takich jak rozszerzone pory, plamy, zmarszczki, zaburzenia sebum, pigmentacja, nawilżenie, naczynka, kondycja skóry oraz uszkodzenia posłoneczne.

Dołącz do wydarzenia. Więcej informacji: tutaj

Wśród reprezentujących zespół specjalistów znajdują się Arkadiusz Bujas, Agnieszka Morisson-Gajos oraz Michał Marciniak.

Agnieszka Morisson-Gajos, TRYCHOLOG

Absolwentka Wydziału Famaceutycznego Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu, Członek Polskiego Stowarzyszenia Trychologicznego. Ukończyła liczne kursy i szkolenia trychologiczne, brała udział w Ogólnopolskich Kongresach Trychologicznych. Jest autorką artykułów o wpływie leków i suplementów diety na stan skóry głowy i włosów.

Michał Marciniak, LEKARZ MEDYCYNY ESTETYCZNEJ

Absolwent Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu oraz Absolwent Śląskiej Wyższej Szkoły Medycznej w Katowicach na kierunku Medycyny Estetycznej. Posiada liczne certyfikaty ukończonych kursów i szkoleń w zakresie wypełniaczy, toksyny botulinowej, mezoterapii igłowej i lipolizy iniekcyjnej. W dalszym ciągu łączy swoje doświadczenie z ciągłą nauką i szkoleniem nowych technik tak, aby wszystkie zabiegi były najwyższej jakości, starając się ulepszać stosowane metody, aby oferować swoim pacjentom to, co najlepsze. Doświadczony lekarz, który zawsze podchodzi indywidualnie do każdego pacjenta i dba o jego dobro. W swojej pracy stawia na profesjonalizm i estetykę. Jego drugim obszarem zainteresowań są terapie konopiami medycznymi. Ukończył w tym zakresie indywidualne szkolenie w Panaxia Pharmaceutical Industries w Izraelu. W swojej codziennej praktyce pomaga pacjentom w zakresie leczenia przewlekłego bólu, jak i wsparcia w terapii nowotworowej. Na co dzień Lekarz Michał Marciniak wykonuje zabiegi w MM Clinic – klinika medycyny estetycznej przy ul. Bartłomieja Strachowskiego 32 we Wrocławiu.

Arkadiusz Bujas, SPECJALISTA ZDROWIA PUBLICZNEGO

Pomysłodawca marki VitMeUp. Od 24 lat bierze udział w sporcie amatorskim i zawodowym. Ma 16 lat doświadczenia w zakresie suplementacji, promocji zdrowia oraz profilaktyki. Jest dyplomowanym promotorem zdrowia i specjalistą od zdrowia publicznego. Ukończył z wyróżnieniem studia na Uniwersytecie Szczecińskim oraz na Pomorskim Uniwersytecie Medycznym. Studiował ekonomię oraz zarządzanie w ochronie zdrowia i projektowanie programów zdrowotnych. Przez cały okres studiów zdobywał stypendia sportowe oraz naukowe. Wielokrotnie uczestniczył w konferencjach, występował w szkoleniach oraz międzynarodowych programach. Wspierał i wykonywał działania pomagające fundacjom charytatywnym. Posiada certyfikaty z wielu szkoleń i kursów. Jest pomysłodawcą wielu projektów biznesowych. Jego nowym celem jest stworzenie skutecznych terapii zdrowotnych tam, gdzie medycyna naturalna lub konwencjonalna nie działa.

Medycyna holistyczna

Pragnąc pogłębić swoją wiedzę oraz świadomość pacjentów, klinika zaprosiła również do współpracy najwyższej klasy specjalistów, którzy każdego dnia wspierają ich w pracy, dostarczając informacji na temat najnowszych metod badawczych i diagnostycznych. Ich wiedza i wsparcie są dla kliniki wartością.

Od zawsze głównym celem kliniki było promowanie zdrowia i profilaktyki jako całości. Dzięki indywidualnemu podejściu do każdego pacjenta, starano się jak najlepiej poznać potrzeby zdrowotne organizmu człowieka, aby móc wdrożyć najbardziej skuteczne i spersonalizowane metody diagnostyczne i lecznicze. Głęboko wierzą, że medycyna w współczesnym świecie powinna być indywidualna i wysoko spersonalizowana pod kątem każdego, pojedynczego organizmu człowieka.

Nie skupiają się wyłącznie na poprawie zewnętrznych aspektów zdrowia i urody. Dzięki prozdrowotnemu i holistycznemu podejściu całościowemu do organizmu człowieka, klinika może zadbać o pacjenta kompleksowo. Medycyna holistyczna charakteryzuje się uzupełnianiem witamin i mikroelementów w taki sposób, aby ich działanie było widoczne zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz ciała pacjenta, skupiając się nie tylko na schorzeniach i chorobach, ale traktując organizm jako jeden, sprawnie pracujący mechanizm, którego wszystkie elementy są istotne i współgrają ze sobą, budując dobre samopoczucie człowieka.

Dołącz do wydarzenia. Więcej informacji: tutaj

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułCzysta 4  – najlepsza inwestycja we Wrocławiu!
Następny artykułGastro Miasto 2023 – startuje najsmaczniejsza impreza we Wrocławiu! [SZCZEGÓŁY]
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.