Pierwsze w historii Wrocławia zajęcia jogi na terenie lotniska

0

To będzie unikatowe wydarzenie w mieście. 21 czerwca, z okazji Międzynarodowego Dnia Jogi, pierwszy raz na terenie Portu Lotniczego Wrocław odbędą się zajęcia jogi „Joga uskrzydla”. Wydarzenie będzie połączone z koncertem i poczęstunkiem. Zapisy już ruszyły.

Wpływa kojąco na duszę i ciało. Redukuje stres i wzmacnia kondycję całego organizmu. Joga – jedna z najpopularniejszych metod relaksu po raz pierwszy zagości na terenie Portu Lotniczego Wrocław. 21 czerwca (środa) będzie można praktykować jogę w tym niecodziennym miejscu pod okiem wrocławskiej nauczycielki Oli Michałek (znanej jako Ola’s flow). Wystarczy tylko przynieść swoją matę i wygodny strój. – Joga jest dla wszystkich i wszędzie. Udowodnimy to, świętując praktyką i relaksacyjnym koncertem Międzynarodowy Dzień Jogi w Porcie Lotniczym Wrocław – mówi Ola Michałek.

Międzynarodowy Dzień Jogi to doskonała okazja, by zatrzymać się na chwilę i zrelaksować ciało oraz umysł. Wybór naszego lotniska jako przestrzeni na zajęcia jogi jest nieprzypadkowy, bo to właśnie to miejsce jest kojarzone z odpoczynkiem – mówi Cezary Pacamaj, prezes Portu Lotniczego Wrocław i zaprasza wszystkich zainteresowanych na jogę w przestrzeni wrocławskiego lotniska.

Wydarzenie wystartuje o godzinie 19.30. i otworzy je gość specjalny – Kartikey Jori, konsul honorowy Indii. Po zajęciach na wszystkich uczestników czekać będzie poczęstunek przygotowany przez kucharzy Masala Grill & Bar, a o godz. 21.00 rozpocznie się godzinny koncert „Kąpiel w wibracji gongów i instrumentów archaicznych”. Na scenie wystąpi wrocławski duet Niburu Project. Michał Litwiniec i Tomek Niewiadomy na początku tworzyli sesje muzyczno-relaksacyjne zwane masażem dźwiękiem lub relaksacyjną kąpielą. Dziś są znanym zespołem, który występuje na polskich i międzynarodowych festiwalach muzycznych.

Wydarzenie „Joga uskrzydla” jest bezpłatne. Wystarczy tylko zgłosić się mailowo na adres: olasflowcom@gmail.com.

Program „Joga uskrzydla”:

19.30 – przywitanie uczestników przez organizatorów oraz konsula honorowego Indii,

19.45 – praktyka jogi,

20.45 – poczęstunek,

21.00 – koncert Niburu Project,

22.00 – zakończenie wydarzenia.

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułWielkie zmiany w Sky Tower – rozpoczęła się przebudowa wrocławskiego wieżowca
Następny artykułCzysta 4  – najlepsza inwestycja we Wrocławiu!
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.