Concordia Design na Wyspie Słodowej znów otwiera bar z widokiem na Wrocław!

0

Po zimowej przerwie ponownie rozpoczął działalność bar na Tarasie Concordii Design na Wyspie Słodowej. W sobotę i w niedzielę będzie czynny dla wrocławian już od godz. 12.00

– We Wrocławiu jest kilka popularnych punktów widokowych, ale nasz wyróżnia się tym, że poza podziwianiem wspaniałego krajobrazu, można tam przyjemnie spędzić czas z przyjaciółmi czy z rodziną – mówi Ewa Kaucz, dyrektor zarządzająca Concordia Design Wrocław, czyli centrum biznesu i kreatywności na Wyspie Słodowej.

W sezonie letnim bar na dachu budynku odwiedzają tysiące gości. Pijąc kawę albo drinka można tam podziwiać „Nawę” Oskara Zięty, budynek Hali Targowej albo wieże Katedry.

Co ciekawe, w ciągu najbliższych tygodni, część przestrzeni zostanie „zadaszona” przy pomocy specjalnego materiału. – Chcemy zwiększyć możliwości naszego tarasu i sprawić, aby można było tam odpoczywać także przy gorszej pogodzie. Wielu gości twierdziło, że mogliby tu spędzić cały rok – uśmiecha się Ewa Kaucz.

Na tarasie pojawiły się nowe rośliny, które uzupełnią zieloną ścianę – jedną z największych w Polsce. W sumie jest tam aż 10 tys. sadzonek. 

Concordia w sezonie letnim planuje na Tarasie różne wydarzenia kulturalne m.in. koncerty czy spektakle teatralne. – Cieszymy się, że będziemy gościć u siebie m.in. Teatr Ad Spectatores. Liczymy, że dzięki atrakcyjnej i zróżnicowanej ofercie każdy znajdzie u nas coś dla siebie – kończy Ewa Kaucz.

Bar na Tarasie Concordia Design Wrocław będzie czynny w weekendy od godz. 12.00, a w tygodniu od godz. 15.00. 

Gości zapraszamy na desery, słodkie i słone przekąski, kawę, koktajle i wino.

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułWrocławski Szermierz dostał gitarę – już w niedzielę 20. edycja Gitarowego Rekordu Świata!
Następny artykułNoc Muzeów 2022 we Wrocławiu. 80 miejsc do odwiedzenia za darmo! [PEŁNY PROGRAM]
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.