Już o północy z 7 na 8 kwietnia nastąpi otwarcie pierwszego we Wrocławiu klubu fitness polskiej sieci CityFit. Zlokalizowany w centrum miasta (ul. Szewska 3A) klub wyróżniać się będzie nowoczesnym sprzętem, atrakcyjną ceną karnetów oraz dostępnością 24h/dobę bez konieczności podpisywania długoterminowych umów. Klub można obejrzeć podczas trwających od 3 kwietnia dni otwartych.

NOWOCZESNY, DOSTĘPNY

Klub zlokalizowany na terenie Starego Miasta, przy ulicy Szewskiej 3A i zajmuje powierzchnię aż 1900 mkw.

Nowocześnie zaaranżowana, dwupoziomowa przestrzeń treningowa wyposażona została w prestiżowy sprzęt TechnoGym oraz akcesoria Escape Fitness. Znajdziemy tu 11 stref aktywności, wśród których znajdują się sala fitness, strefa cardio, strefa wolnych ciężarów, strefa sztuk walki, strefa cross functional oraz nowość w CityFit: strefa relaksu, w której będzie można odpocząć po treningu. Klubowicze mogą korzystać również ze strefy fit test wyposażonej w urządzenia do kompleksowych pomiarów ciała i monitorowania postępów. Jednym z nich jest innowacyjny FitQuest, na którym można sprawdzić poziom fitnessowego IQ.

Sieć CityFit stawia na pełną dostępność: wszystkie kluby czynne są 24h/dobę, 7 dni w tygodniu, a klubowicze nie muszą pamiętać o kartach klubowych, gdyż wchodzą… na wzór odcisku palca. Bezpośrednio przy klubie zlokalizowany jest parking na 380 miejsc.

CityFit Gdańsk_z ludzmi_i

Z PRZYJEMNOŚCIĄ, BEZ ZOBOWIĄZAŃ

Osoby decydujące się na zakup członkostwa w trakcie trwającej do 7 kwietnia przedsprzedaży, nie tylko nie zapłacą wpisowego, ale również zyskają wyjątkowo atrakcyjne ceny karnetów. Koszt korzystania z CityFit Wrocław Stare Miasto w ofercie przedsprzedażowej to: 29 złotych miesięcznie przez pierwsze 3 miesiące i 39 zł miesięcznie przez wszystkie kolejne (z gwarancją niezmienności tej ceny przez cały czas korzystania).

Co ważne, klub nie wymaga długoterminowych umów, a członkostwo możemy w każdej chwili zawiesić (np. na czas wyjazdów wakacyjnych).

Od 3 do 7 kwietnia w godzinach 13.00 – 21.00 klub organizuje dni otwarte, podczas których można obejrzeć wnętrza, porozmawiać z trenerami oraz przede wszystkim zapisać na preferencyjnych przedsprzedażowych warunkach.

CityFit Gdańsk - szatnia

„Niezależnie od tego czy ćwiczycie regularnie, mieliście dłuższą przerwę czy też będzie to Wasza pierwsza przygoda z fitnessem, gorąco zapraszam do CityFit. Nasza sieć słynie z doskonałej atmosfery i również we Wrocławiu zadbamy o to, aby klub stał się miejscem, do którego będziecie przychodzić z przyjemnością. Otwieramy o północy z 7 na 8 kwietnia. Bądźcie wtedy z nami, bo dla pierwszych klubowiczów przygotowaliśmy specjalne upominki.” – mówi Ilona Wilk, manager klubu.

Klub na wrocławskim Starym Mieście będzie 10. klubem CityFit w Polsce. Już jesienią sieć pojawi się również w galerii Wroclavia.

CITYFIT ONZ_4

Lokalizacja: Wrocław Stare Miasto, ul. Szewska 3A
Oficjalne otwarcie klubu: o północy 7/8 kwietnia 2017
Dni otwarte: 3-7 kwietnia 2017 w godzinach 13:00-21:00

Oferta przedsprzedażowa (do 7 kwietnia): wpisowe 0 zł, karnet: 29 PLN/m-c przez pierwsze 3 miesiące, następnie 39 PLN/m-c (z gwarancją niezmienności ceny przez cały okres członkostwa)

Więcej informacji i zakup karnetu: www.cityfit.pl

CityFit Gdańsk -sala fitness

***

CityFit to polska sieć innowacyjnych klubów fitness, czynnych 24h/dobę, 7 dni w tygodniu. Jej misją jest oferowanie klubowiczom pełnego komfortu ćwiczeń w atrakcyjnej cenie i bez konieczności podpisywania długoterminowych umów.  www.cityfit.pl

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułZnajdź swoje Miejsce na Ziemi!
Następny artykułFunkcjonowanie komunikacji miejskiej w okresie Świąt Wielkanocnych
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.