Masz dosyć mieszkania z rodziną? A może w twojej najbliższej rodzinie pojawiły się dzieci i warto byłoby zamienić lokum na większe? Czy po prostu nie chcesz wynajmować w nieskończoność? Rozwiązanie twoich problemów może być łatwiejsze, niż Ci się wydaje – przyjdź 8-9 kwietnia na targi nieruchomości „Przyjdź, kup i zamieszkaj NA SWOIM” w Hali ORBITA i znajdź swoje Miejsce na Ziemi!

Odwiedzając targi zyskasz:

  • Dostęp do wielu wystawców w jednym miejscu i czasie – swoje oferty zaprezentuje blisko 70 firm – deweloperzy, banki udzielające kredytów hipotecznych, pośrednicy finansowi, agencje nieruchomości i firmy oferujące artykuły wykończenia wnętrz;
  • Wiedzę – podczas darmowych seminariów targowych będzie można zdobyć wszystkie informacje niezbędne do szybkiego i bezproblemowego przebycia procesu zakupu nieruchomości mieszkaniowej.
  • Specjalne promocje – wielu wystawców przygotowuje na nasze targi unikalne promocje, obowiązujące tylko podczas imprezy.
  • Możliwość odebrania Książeczki Rabatowej przygotowanej tylko dla odwiedzających Targi;
  • Kompletność informacji – wszyscy odwiedzający targi w cenie biletu otrzymają album inwestycji mieszkaniowych, zawierający oprócz całej serii poradników szczegółowo opisane oferty wszystkich wystawców targów;
  • Praktyczne porady – oprócz seminariów będzie można skorzystać również z porad specjalistów z wielu dyscyplin (m .in. doradców finansowych, prawników, architektów wnętrz i in.), którzy będą przez oba dni targowe służyli darmową radą i poradą;
  • Dostęp do Centrum Badania Zdolności Kredytowej Banku Polskiej Spółdzielczości

Partnerem targów są firmy Archicom i Rafin, a wśród patronów honorowych i medialnych warto wymienić min. Miasto Wrocław.

FOTO 2

Targi otwarte będą w godzinach 10.00-16.00. Bilet wstępu kosztuje 10 zł, ale istnieje możliwość zakupu biletów rodzinnych za 15 zł, na który na teren targów mogą wejść dwie osoby dorosłe z dowolną liczbą dzieci do 15. roku życia. Rejestrując się na stronie targów, jest możliwość odbioru 30% zniżki na bilet normlany.

Więcej informacji o targach: http://www.targi-naswoim.pl/wroclaw

mat. prasowe

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułBędą zmiany w systemie zakupu biletów MPK
Następny artykułCityFit na wrocławskiej Starówce zaprasza na dni otwarte
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.