a

Czy zastanawiałeś się kiedyś nad przeciwnościami, które przynosi Ci czasem los? Jak udało Ci się z nimi poradzić? Rezygnowałeś z marzeń, czy za wszelką cenę próbowałeś realizować postawione sobie cele? Już niedługo na kulinarnej mapie Wrocławia pojawi się miejsce stworzone przez ludzi, którzy nierówne szanse akceptują, przyjmują z uśmiechem na ustach i spełniają swoje postanowienia! Cafe Równik to miejsce, w którym każdy jest mile widziany, oraz każdy poczuje się nie tylko dobrze, ale i wyjątkowo!

Niedawno, dzięki wsparciu wielu zaangażowanych osób udało się zebrać na potrzeby remontu oraz wyposażenia wnętrza nie tylko wymaganą kwotę (50 tys.), ale i również nadwyżkę w postaci 7 tys. złotych. W przygotowanie klubokawiarni są zaangażowani przede wszystkim osoby niepełnosprawne, które następnie zobaczymy w roli baristów, kelnerów, i osób związanych z kawiarnią. Udowadniają oni, że jesteśmy w stanie zrobić wiele, liczą się chęci i praca włożona w osiągnięcie celu.

25443335_137100446995959_7173556595457547003_n

Planowane otwarcie już w marcu! Rankiem nie ma większej przyjemności, niż wypicie pysznej kawy podanej przez uśmiechniętego kelnera. Klubokawiarnia „Cafe Równik” z pewnością znajdzie ogromną ilość sympatyków, my sami chętnie niejednokrotnie odwiedzimy to miejsce.

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułKoleje Dolnośląskie za darmo w smogowe dni!
Następny artykułZnamy wyniki konkursu na Kocią Piękność Wrocławia!
Odkryj Wrocław na nowo