Chcecie się przekonać jak smakuje najlepsze piwo w Polsce uwarzone w amerykańskim stylu IPA ? Już teraz macie taką możliwość! Browar Złoty Pies znajdujący się w sercu Wrocławia otrzymał złote wyróżnienie w prestiżowym konkursie piw World Beer Awards 2018 za swojego krafta Pit Bull IPA.

W międzynarodowym konkursie World Beer Awards co roku sędziowie oceniają piwa z całego świata w podziale na poszczególne kategorie, a także dokonują wyboru tych najlepszych. Konkurencja jest ogromna, bo do konkursu zgłosić może się nie tylko mały browar, ale też wielki koncern.

Wrocławski Browar Złoty Pies znajduje się na samym rynku, a swe podwoje otworzył dla gości w 2015r. Od tego czasu Pit Bull IPA jest jednym z piw ze stałego asortymentu. Piwowarzy nie boją się ani klasycznych ani nowofalowych piw. Ich oferta zmienia się sezonowo. W ramach promowania kultury piwnej browar wystawia się na festiwalach, więc ich produktów można spróbować nie tylko na miejscu. Namawiamy jednak do wizyt w lokalu, gdzie po za warzeniem piwa znajdziecie autorską kuchnię opartą na produktach regionalnych.

To ogromna nobilitacja zwłaszcza, że nasz Pit Bull IPA nie jest klasyczną amerykańską IPĄ, bo do produkcji używamy chmieli polskich, oraz australijskich i nowo zelandzkich. Taki pomysł towarzyszy nam od samego początku istnienia browaru. Wszyscy zachwycają się amerykańskimi chmielami, a chmiele z antypodów nadal są niedoceniane – mówi Łukasz Szwed gł. Piwowar.

To nie pierwszy sukces browaru. Piwa regularnie zdobywają nagrody na konkursach krajowych oraz międzynarodowych. Zachęcamy do wizyt i degustacji złotego trunku.

  • Godziny otwarcia: od 11tej rano do 2 w nocy
  • Fanpage: link

 

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułWrocław na weekend: 9 najciekawszych wydarzeń [31 sierpnia – 1 września 2018]
Następny artykułZnamy finalistów plebiscytu „30 Kreatywnych Wrocławia” 2018
Odkryj Wrocław na nowo