Bolt uruchamia nowe kategorie przejazdów we Wrocławiu [SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY]

0

Bolt wprowadził kategorię Green, XL oraz Premium we Wrocławiu. Mieszkanki i mieszkańcy Wrocławia będą mogli wybrać w aplikacji przejazdy dopasowane do ich potrzeb – elektrycznymi lub hybrydowymi taksówkami, większymi autami lub samochodami o podwyższonym standardzie.

Aby skorzystać z jednej z nowych kategorii wystarczy zamawiając przejazd wybrać odpowiednią ikonę przed potwierdzeniem przejazdu w aplikacji na smartfonie.

Uruchomienie nowych kategorii we Wrocławiu, to kolejny krok platformy Bolt w rozwoju oferty super-aplikacji w mieście, gdzie dostępne są również miejskie hulajnogi Bolt oraz dostawy dań z restauracji – Bolt Food. Nowe kategorie charakteryzują się:

  • Bolt Green – przejazdy elektrycznymi lub hybrydowymi autami w takiej samej cenie jak podstawowa kategoria,
  • Bolt XL – przejazdy samochodami z 6 miejscami dla pasażerów,
  • Bolt Premium – kategoria, w której przejazdy są realizowane pojazdami najwyższej klasy, a partnerscy kierowcy posiadają oceny powyżej 4,8.

Aktualnie Bolt oferuje we Wrocławiu 6 kategorii przejazdów, w tym również Comfort i Protect. Mieszkańcy najczęściej korzystają z aplikacji w sobotnie wieczory, a przejazdy kończą się w centrum miasta, na przykład przy dworcu kolejowym Wrocław Główny. Średnio przejazdy trwają ok. 13 minut.

Największy napiwek przyznany partnerskiemu kierowcy w 2021 wynosił 55,55 zł, a rekordzistka lub rekordzista odbył 400 przejazdów w ciągu 12 miesięcy.

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułO bombkach z Dolnego Śląska, które trafiły na choinkę do Disneylandu
Następny artykułWigilia – czym jest dla wrocławian?
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.