Biegaj i pomóż zwierzakom z wrocławskiego schroniska – Wrocław Run Hau 2018

0
a

Virtual Run to całoroczny cykl różnych biegów, w których możesz wziąć udział bez względu na to gdzie akurat przebywasz. Jesteś w domu, w delegacji, a może na wakacjach w Hiszpanii? To bez znaczenia, bo startując w Virtual Run – miejsce startu wybierasz sam! 

Imprezy Virtual Run to wolność biegania, rywalizacja, motywacja, przepiękne medale, a co najważniejsze pomoc innym. Wszystko działa tak: wybierasz imprezę, w której chciałbyś pobiec, rejestrujesz się, wnosisz opłatę startową i w wyznaczonym przedziale czasowym pokonujesz dystans danego biegu tam gdzie się aktualnie znajdujesz. Swój rezultat wpisujesz na stronie VR w tabeli wyników wraz z linkiem lub screenem np. z endomondo lub zegarka, a system automatycznie ustala Twoje miejsce na liście.

Gdy wszystkie osoby ukończą bieg – organizatorzy wysyłają do każdego atrakcyjny, kolorowy pamiątkowy medal (medal z każdej imprezy jest inny i niepowtarzalny). Dodatkowo po każdym biegu można pobrać dyplom uczestnictwa. Można również przesłać swoje zdjęcie z medalem – będą się one wówczas pojawiać na stronie głównej i motywować tych, którzy jeszcze w VR nie startowali. Dodatkowo każda osoba, która pobiegnie w VR będzie brała udział w comiesięcznym losowaniu atrakcyjnych nagród.

Opłata startowa za każdy bieg, bez względu na dystans wynosi 35zł. Kwota, która pozostanie po rozliczeniu kosztów organizacyjnych i Fundacji, zostanie w całości przeznaczona na cele charytatywne.

Wrocław przyłącza się do biegania

Pomiędzy 19 a 30 maja należy przebiec minimum 4km. Dochody z Wrocławskiego Run Hau  będą przekazane dla czworonożnych przyjaciół ze schroniska dla zwierząt we Wrocławiu. Są tam bezdomne, często chore psiaki, także psi staruszkowie.

Można też zapisać się na 8 km – Wrocław Run Hau 2018 – 8 km

Dzięki Waszemu startowi organizatorzy będą mogli zakupić dla nich karmę, koce, posłania, kagańce i wszystko dzięki czemu poczują się chociaż trochę kochane przez ludzi, na których tak często się zawiodły.

Biegowe tournee zaczęło się od Kielc, następnie Łódź, teraz czas na Wrocław. Organizatorzy zapewniają, że pomagać będą w całej Polsce. Ze zgromadzonych środków kupią karmę, koce, legowiska, obroże, itp, a przedstawiciele Fundacji przekażą je dla schroniska.

Trasę należy pokonać biegiem pomiędzy 19 a 31 maja 2018 (nie ważne gdzie). Dodatkowo chętne osoby mogą wziąć udział w realnym biegu, którego trasa poprowadzona jest leśnymi ścieżkami Lasku Osobowickiego. Wydarzenie odbędzie się 19 maja.

Nie lubisz biegać? Jedź rowerem – Wrocław Bike Hau 2018 również czeka na chętnych uczestników 🙂

Portal KochamWroclaw.pl objął swoim patronatem wydarzenie Wrocław Run Hau 2018.

31230435_1842889345763070_327080803475390464_o

Więcej informacji i zapisy: tutaj

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułGdzie na Noc Muzeów we Wrocławiu? [adresy, atrakcje, dojazdy]
Następny artykułPod Wrocławiem powstanie nowa elektrociepłownia. Zacznie działać za 4 lata
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.