Mami Targ i bezpłatny spacer śladami krasnali na Przedmieściu Oławskim [ZAPISY]

0

We Wrocławiu bardzo popularne stały się ostatni pchle targi, wymiany ubrań, książek i innych przedmiotów, które mogą jeszcze posłużyć innym. Na Przedmieściu Oławskim będzie ku temu okazja już za niecałe dwa tygodnie podczas pierwszego na tym osiedlu MAMIEGO TARGU. Odbędzie się on w sobotę, 18.08 w godz. 12:00-18:00 w Przed·Pokój H13 przy ul. Hercena 13.

Wydarzenie będzie okazją do wymiany lub sprzedaży niepotrzebnych rzeczy z których wyrosły już Wasze pociechy, lub które im się znudziły a jeszcze mogą posłużyć innym.

ZASADY:
1. Można wymieniać niezniszczone i wyprane lub umyte:
– ubranka
– zabawki
– akcesoria

2. Jeśli czegoś nie wymienicie, możecie też targować się z innymi mamami ustalając przystępną cenę.

3. Do Waszej dyspozycji będzie stolik i krzesełko – jeśli chcecie dodatkowo wyposażyć Wasze stoisko to dajcie znać organizatorom (możecie zabrać ze sobą np. wieszak lub walizkę)

4. Liczba miejsc wystawców jest ograniczona. Możecie zarezerwować sobie miejsce na całą imprezę w godz. 12:00 – 18:00, lub na wybrany przedział czasowy: godz. 12:00 – 14:45 , 15:00 – 18:00.

5. Zgłoszenia przyjmowane są mailowo pod adresem h13@w-r.com.pl, lub osobiście w Przed·Pokój H13 w godz. 16:30 – 20:00 oraz w trakcie trwania wydarzeń. W zgłoszeniu podajcie w jakim przedziale czasowym chcecie się wystawić.

6. Na zgłoszenia macie czas do 14.08.2018r.

7. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny dla wszystkich mieszkańców.

Partnerem wydarzenia jest: MAMY Studio

Wydarzeniu będzie towarzyszyć Spacer z przewodnikiem po Przedmieściu Oławskim w poszukiwaniu krasnali.

Mieszkańcy Przedmieścia Oławskiego  poznają odpowiedź na pytanie: Ile krasnali zamieszkuje ich osiedle. Już w sobotę 18.08 o godz. 15:00 wyruszą na wielkie poszukiwania tych małych skrzatów, żeby znaleźć je wszystkie.

Organizatorzy zapraszają serdecznie na spacer z przewodnikiem Markiem Mikłaszewskim. Szczególnie czekają na najmłodszych Wrocławian wraz z opiekunami.

Trasa rozpocznie się przy ul. Hercena 13 – tam gdzie mieści się nowe miejsce dla pomysłów na rzecz Oławskiego – Przed·Pokój H13. A zakończy się w znanym wszystkim krasnoludkom miejscu – lodziarni KRASNOLÓD, która przygotowała z tej okazji słodką niespodziankę dla małych uczestników.

Na spacer obowiązują zapisy: h13@w-r.com.pl, tel. 606 671 790 lub osobiście w Przed·Pokój H13.

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułZielone inwestycje nie zwalniają! Do końca 2018 r. ZZM zrealizuje kolejnych 26
Następny artykułKrajewski i Natalia Lubrano na jazzOVO w samym sercu Wrocławia!
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.