Bezpłatne Kino Plenerowe we Wrocławiu: Odwiedź Centrum Historii Zajezdnia! [PROGRAM]

0

W tym roku Centrum Historii Zajezdnia, podczas letnich wakacji, zatroszczy się o wszystkich tęskniących za rozrywką na świeżym powietrzu, a także o fanów kinematografii i miłośników regionalizmu. Kolejna edycja Kina Letniego rozpocznie się już 7 lipca o 21:30 na placu Centrum Historii Zajezdnia przy ul. Grabiszyńskiej 184. Jak co roku, pokazy będą całkowicie bezpłatne!

Zajezdnia, organizator Kina Letniego, zdobyła serca wrocławian w ciągu ostatnich lat, nawet pomimo pandemii i związanych z nią ograniczeń. Również w tym roku fani różnorodnych filmowych gatunków nie będą zawiedzeni naszym repertuarem. Szeroka tematyka „Między miastem a regionem” pozwoliła nam na wybór nietuzinkowych produkcji filmowych, które zadowolą zarówno wielbicieli kultowych klasyków, jak i entuzjastów najnowszych dzieł kinematografii.

Tegoroczna edycja Kina Letniego rozpocznie się 7 lipca pokazem filmu „W trójkącie” w reżyserii Rubena Ostlunda. Kolejno, w piątkowe wieczory, będziemy mieli okazję zobaczyć wzruszającą historię Billy’ego Elliota w reżyserii Stephana Daldry’ego, dreszczowiec „Midsommar” w reżyserii Ari’ego Astera, obyczajowy film „Dobry rok” w reżyserii Ridleya Scotta, dramat „Sztuczki” w reżyserii Andrzeja Jakimowskiego oraz film „IO”, opowiedziany z perspektywy zwierzęcia, w reżyserii Jerzego Skolimowskiego.

Ostatni seans będzie niespodzianką, ponieważ to Wy, drodzy widzowie, wybierzecie film, który zostanie wyświetlony na podstawie głosowania.

Na każdy seans przewidziane jest około 150 miejsc, w tym 40 leżaków udostępnianych przez Centrum Historii Zajezdnia, a także miejsca dla prywatnych krzesełek, leżaków, poduszek i koców.

Ponadto, jak w poprzednich latach, dostępny będzie również parking, dzięki czemu fani kina podróżujący samochodem będą mogli oglądać filmy ze swoich pojazdów, słuchając ścieżki dźwiękowej za pomocą radia samochodowego.

Rozkład jazdy Kina Letniego w Centrum Historii Zajezdnia:

  • 7 lipca – „W trójkącie”, reż. Ruben Ostlund, 2022 rok
  • 14 lipca – „Billy Elliot”, reż. Stephen Daldry, 2000 rok
  • 21 lipca – „Midsomar”, reż. Ari Astra, 2019 rok
  • 28 lipca – „Dobry rok”, reż. Ridley Scott, 2006 rok
  • 4 sierpnia – „Sztuczki”, reż. Andrzej Jakimowski, 2007 rok
  • 11 sierpnia – „IO”, reż. Jerzy Skolimowski, 2022 rok
  • 18 sierpnia – film wybrany przez widzów.

Do zobaczenia na seansach!

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułZnamy program tegorocznej edycji mBank Nowe Horyzonty [BEZPŁATNE POKAZY NA RYNKU]
Następny artykuł3 najpiękniejsze lawendowe pola w okolicy Wrocławia
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.