Atrakcje dla dzieci we Wrocławiu. 10 atrakcyjnych miejsc!

0

Wrocław to skarbnica atrakcji dla dzieci. Znajduje się w nim wiele miejsc, w których cała rodzina może liczyć na dobrą zabawę. Sprawdź, które z nich szczególnie warto odwiedzić wybierając się na rodzinną wycieczkę do Wrocławia.

Wrocław to niewątpliwie jedno z największych i najpiękniejszych miast w Polsce, odwiedzane rocznie przez kilka milionów turystów. W swojej ofercie posiada nie tylko wspaniałą starówkę, lecz również wiele wyjątkowych zabytków. Znajduje się w nim także sporo miejsc, w których ciekawie spędzimy czas w gronie najbliższych.

3. Wioska indiańska Tipi Town

Przy ul. Działkowej 9 w Kamieńcu Wrocławskim możesz napotkać wioskę indiańską Tipi Town. Poznasz w niej nie tylko zwyczaje i kulturę Indian, lecz przede wszystkim spędzisz sielskie chwile z całą rodziną w kolorowych hamakach rozłożonych pośród drzew. Przy rozpalonym pod totemem ognisku będziesz mógł poznać niezapomniane historie i legendy z życia wielkich wojowników. Być może w jednym z namiotów tipi uda Ci się spotkać szamana nucącego plemienne pieśni?

Wioska czynna jest codziennie w okresie wakacyjnym od 11:00 do 19:00 oraz w weekendy od maja do września. Bilety można zakupić wyłącznie w kasie.

Cennik biletów:

Rodzinny (2+2) – 25 zł

Ulgowy – 7 zł

Normalny – 13 zł

Więcej informacji na stronie www.tipitown.pl

tipi town
fot. http://tipitown.pl/
Poprzedni artykułPomysł na weekend: Pustynia Kozłowska – jedyne takie miejsce na Dolnym Śląsku!
Następny artykułPonad miesiąc utrudnień w ruchu. Rozpoczyna się realizacja zdjęć do serialu ,,Wielka Woda”
Odkryj Wrocław na nowo