Atrakcje dla dzieci w Magnolia Park: Weekend z misiem Grizzly i lemingami

0

Z misiem Grizzy i lemingami będą mogli spotkać się uczestnicy imprezy w Magnolia Park. W pierwszą sobotę września bohaterowie popularnego serialu animowanego zaproszą swoich wielbicieli do wspólnej zabawy. Wśród zaplanowanych atrakcji nie zabraknie m.in. toru przeszkód, bajkowych tatuaży, konkursów z nagrodami czy waty cukrowej.

„Grizzy i Lemingi” to francuska bajka, która już od kilku lat bawi najmłodszych widzów na całym świecie. W sobotę, 3 września, jej bohaterowie zawitają do Wrocławia, aby spędzić czas ze swoimi miłośnikami. O godz. 12.00 w Magnolia Park, największym dolnośląskim centrum handlowym, sympatyczny niedźwiadek i niesforne gryzonie rozpoczną wielką imprezę, która przeniesie jej uczestników w niezwykły świat znany doskonale z popularnej serii filmów animowanych.

Wrzesień to czas, który kojarzy się z końcem lata i wakacji. Postanowiliśmy odczarować ten miesiąc i zorganizować wydarzenie dla dzieci z mnóstwem atrakcji, które pozwolą dłużej cieszyć się radosną atmosferą – mówi Joanna Sawośko-Duda z Multi Poland, dyrektor Magnolia Park.

Co jeszcze czeka na uczestników?

Obok dużych, pluszowych bohaterów bajki, które chętnie zapozują do pamiątkowych zdjęć, na fanów serialu czeka lemingowy tor przeszkód, w którym będą mogli wykazać się sprawnością fizyczną, wielka gra testująca pamięć i spostrzegawczość, armata, z której będzie można wystrzelić psotnego gryzonia, jak również magnetyczna ścianka, służąca do „oblepiania” misia Grizzy czworonożnymi łobuzami. Dla najmłodszych Magnolia Park przygotowała także kolorowanki oraz zestawy Aquabeads do kreatywnej zabawy. W czasie imprezy nie zabraknie balonowych zwierzątek, serialowych tatuaży, konkursów z upominkami oraz waty cukrowej.

Udział w imprezie z misiem Grizzy i lemingami jest bezpłatny, a zabawa potrwa do godz. 18.00.

Czytaj także: Weekend we Wrocławiu: 7 wydarzeń, które polecamy [2-4.09]

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułWrocław: Jesienne Targi Dobry Design w pięknej przestrzeni Concordii
Następny artykułRuszył 5. Lotny Festiwal Piwa we Wrocławiu! [PEŁEN PROGRAM]
Nazywam się Jakub Styczeń, jestem studentem Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej. W wolnym czasie interesuję się muzyką oraz historiami z nią związanymi, a także samochodami.