Ruszył 5. Lotny Festiwal Piwa we Wrocławiu! [PEŁEN PROGRAM]

0
fot. Adam Bystry

Przez cały weekend przy Hali Stulecia będzie odbywać się fantastyczne wydarzenie – 5. Lotny Festiwal Piwa. To święto miłośników dobrego, rzemieślniczego piwa. Na odwiedzających czekać będą – oprócz wyczekiwanych wystawców z całego kraju – także food trucki z przepysznym jedzeniem z całego świata oraz różnorodne atrakcje, które umilą czas spędzony na festiwalu.

5. Lotny Festiwal Piwa potrwa od 2 do 4 września. W programie degustacje rzemieślniczego piwa, pyszne jedzenie i świetne koncerty. Sprawdź pełny program wydarzenia.

fot. Adam Bystry

5. Wrocławski Lotny Festiwal Piwa jest okazją na odkrycie nowych smaków, poszerzenia wiedzy na temat rzemieślniczego piwa czy muzycznych przeżyć podczas koncertów na żywo. To i wiele więcej gwarantują organizatorzy – Craft Event oraz Klub Piwny. Warto się tam wybrać!

fot. Adam Bystry

Gdzie: plac pod Iglicą, Hala Stulecia

Kiedy: 2-4 września 2022

Godziny otwarcia:

  • Piątek – 15:00-22:00
  • Sobota – 12:00-22:00
  • Niedziela – 12:00-20:00
fot. Adam Bystry
fot. Adsam Bystry

Więcej informacji na temat wydarzenia znajdziecie tutaj: https://www.facebook.com/events/1111166862989214

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułAtrakcje dla dzieci w Magnolia Park: Weekend z misiem Grizzly i lemingami
Następny artykułSpełnia się scenariusz monopolu Orlenu – MPK Wrocław musi ogłosić ponowny przetarg na dostawę oleju napędowego
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.