W Arkadach Wrocławskich zamieszkała rodzina krasnali [ZDJĘCIA]

0

Liczba wrocławskich krasnali stale się powiększa. Po raz pierwszy jednak do ich grona dołączyła cała rodzina. Wesoła gromadka stanęła właśnie w Arkadach Wrocławskich. Z tej okazji centrum handlowe przygotowało liczne atrakcje dla najmłodszych. Będzie też można zdobyć pluszowe wersje skrzatów.

W nocy z 3 na 4 kwietnia do Arkad Wrocławskich wprowadziła się rodzina krasnali. Figurki przedstawiają trzymających się za ręce rodziców z dwójką dzieci. Rodzinę Arkadków, bo tak zostały nazwane krasnoludki, można spotkać na poziomie 0 centrum handlowego, wchodząc od strony skrzyżowania ul. Powstańców Śląskich i ul. Swobodnej. Pojawienie się rodziny krasnali w Arkadach Wrocławskich nie jest przypadkowe. Wrocławskie centrum handlowe przechodzi obecnie proces rewitalizacji i kieruje swoją ofertę właśnie w kierunku rodzin.

Poznajcie rodzinę Arkadków

Głowa rodziny to dystyngowany krasnal, pieczołowicie dbający o swoją brodę i długie, podkręcone wąsy. Zawsze nienagannie ubrany, wyprasowana koszula, marynarka, krawat i czyste buciki. Jego życiowa partnerka jest elegancką, zadbaną kobietą i – jak na krasnoludka – wyjątkowo smukłą. Rozpuszczone włosy i zwiewna sukienka podkreślają jej krasnalą sylwetkę. Ich syn to niezły zawadiaka o rozbrajającym uśmiechu. Bluza z kapturem, duże słuchawki na uszach i irokez wystający spod wysokiej czapki – ciężko odmówić mu własnego stylu. Córka z kolei jest zupełnym przeciwieństwem brata. Grzeczna, spokojna dziewczynka o długich splecionych warkoczach, w malutkich rączkach trzyma ogromnego lizaka. Krasnale wykonane są z brązu i zaprojektowane zostały przez studio Biały Kot.

Parapetówka i Mapa Poszukiwaczy Krasnali

W odnalezieniu rodziny Arkadków pomoże specjalna „Mapa Poszukiwaczy Krasnali”, którą będzie można otrzymać w centrum handlowym od 8 do 20 kwietnia. Na terenie i przed wejściami do Arkad Wrocławskich pojawią się też ślady małych stópek prowadzących do ukrytych na terenie galerii niespodzianek.

Dodatkowo w poniedziałek, 8 kwietnia, organizujemy „parapetówkę” dla dzieci z okazji wprowadzenia się krasnali do Arkad. Do wspólnej zabawy zapraszamy całe rodziny, a także grupy szkolne i przedszkolne. Jak to na przyjęciu, oprócz warsztatów, animacji i malowania buziek, nie zabraknie też zdrowych przekąsek i napojów. Wydarzenie odbędzie się w godz. 11:00-19:00 – mówi Jagoda Najwer, Specjalista ds. Marketingu Arkad Wrocławskich.

Rodzina Arkadków – zbieraj krasnale

To nie koniec atrakcji związanych z rodziną Arkadków. Od 8 do 20 kwietnia będzie można zdobyć pluszową wersję taty krasnala. Wystarczy w czasie trwania akcji zrobić zakupy w Arkadach Wrocławskich za minimum 300 zł na maksymalnie 3 paragonach. Maskotki wydawane będą przy specjalnym stoisku w pobliżu figurek krasnali. W kolejnych odsłonach akcji będzie można zdobyć pozostałych członków rodziny Arkadków. Szczegóły i regulamin akcji dostępne są na stronie www Arkad Wrocławskich.

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułWrocław na weekend: 10 najciekawszych wydarzeń [5-7 kwietnia 2019]
Następny artykułNowe oblicze miejskich skuterów elektrycznych we Wrocławiu
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.