Akcja ,,Godzina dla psa w Sylwestra” – Wrocław bez fajerwerków

0

We Wrocławiu po raz kolejny podczas Sylwestra na Rynku zabraknie pokazu fajerwerków. W trosce o bezpieczeństwo i zdrowie zwierząt, zamiast huku petard o północy z nieba spadnie kolorowe konfetti.

Wrocławianie zachęcają również do przyłączenia się do akcji ,,Godzina dla psa w Sylwestra”. Chodzi o to, by w godz. 20:00-21:00 zrezygnować całkowicie z puszczania fajerwerków, by choć na godzinę dać odpocząć zwierzętom od wystrzałów i móc z nimi wyjść na spacer.

 

Huk i hałas tylko potęguje ich strach i przerażenie. Zwierzęta nie rozumieją że im bezpośrednio nic nie zagraża. Niektóre z nich umierają z przerażenia. Chrońmy swoich pupili i absolutnie w tym czasie nie wyprowadzajmy zwierząt bez smyczy, to może uratować im życie.

Więcej o akcji:
https://www.wroclaw.pl/go/wydarzenia/inne/1296944-godzina-dla-psa-w-sylwestra

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułAnimal Patrol Straży Miejskiej Wrocławia rozpoczyna działanie!
Następny artykułTak wrocławianie witali Nowy Rok podczas Sylwestra 2019 Wrocław Respect!
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.