a

Spotykacie się po raz kolejny w tym samym gronie, ale nie macie pomysłu co robić? Jesteście już znudzone siedzeniem w domu i oglądaniem w piżamach po raz setny komedii romantycznych? Zawsze możecie ubrać się ciepło i wyskoczyć na miasto. Poniżej przedstawiamy pięć pomysłów na świetny babski wieczór.

photo-1448716061616-5856dfdb900e

Lodowisko na Pergoli

W zimie trudno jest znaleźć dobre miejsce na spotkanie z przyjaciółkami. Lodowisko przy Hali Stulecia to świetne rozwiązanie jeśli lubicie spędzać aktywnie czas na świeżym powietrzu. Świetna muzyka pozwolą wam na to, aby jednocześnie się zmęczyć i porozmawiać. Sama jazda to dobra zabawa, zwłaszcza jeśli jeszcze nie potraficie jeździć. Co ciekawe – lodowisko wypożycza sprzęt, wiec nie musicie martwić się o łyżwy. Nie jesteście też ograniczone czasowo, więc możecie tam spędzić nawet kilka godzin!

Ceny biletów: 10 zł normalny, 7 zł ulgowy.
Wypożyczenie łyżew: 6 zł.
Adres: ul. Wystawowa 1

pexels-photo-12312

Zajęcia Salsy

Po jeździe na lodowisku zawsze możecie pójść na lekcje salsy. We Wrocławiu jest mnóstwo szkół, które oferują tego typu zajęcia. Oczywiście zawsze możecie wybrać inny styl tańca – ważne, żebyście się dobrze bawiły i nauczyły kilku ciekawych kroków. Szkoły tańca mają ciekawą ofertę – hip-hop, bachata, salsa, taniec współczesny i wiele, wiele innych. A jeśli chcecie pobawić się dłużej, warto zajrzeć w godzinach wieczornych do Casa de la Musica na wrocławskim rynku.

Cena za godzinę: około 25/30 zł.
Adres: Casa de la Musica, Rynek Ratusz 11/12

popcorn-1085072_1920

Maraton filmowy w kinie

Z doświadczenia wiem, że maratony filmowe zapadają w pamięć, zwłaszcza, kiedy jest się na nich z najlepszymi z przyjaciółkami. Wiele kin oferuje co jakiś czas świetne repertuary, najczęściej powiązane ze sobą tematycznie. Maratony komedii romantycznych są przereklamowane? Warto na nie pójść, kiedy puszczają klasyki, przy których płakałyście jako nastolatki. Jeśli szukacie czegoś innego – kilka horrorów albo thrillerów brzmi świetnie.
Multipleksy takie jak Helios i Multikino mają w swojej ofercie również comiesięczne seanse tylko dla kobiet! Przed seansem organizowane są spotkania, konkursy oraz poczęstunek.

Cena maratonu: około 30 zł. Cena wieczoru dla kobiet: około 23zł.
Adres: Kino Helios – Magnolia Park, ul. Legnicka 58;
Multikino – Pasaż Grunwaldzki, plac Grunwaldzki 22

pexels-photo-144429

Bar karaoke

Ta forma spędzania czasu jest bardzo niedoceniana, a sprawia wiele radości i naprawdę umila wspólnie spędzany wieczór. Nieważne czy potraficie śpiewać, czy nie, występ i tak spodoba się większości publiczności w barze. Przy okazji będziecie mogły w końcu wyśpiewać wszystkie piosenki Celine Dion i Britney Spears. Pamiętajcie jednak, że większość barów prowadzi wcześniejsze zapisy, więc przychodząc późnym wieczorem możecie już nie zaśpiewać.

Cena: jedynie koszt wypitych drinków.
Adres: np. Klub PRL, Ratusz 10 ;
Czarny Kot Klub, ul. Ruska 47/48a;
Klub Na Jatkach, św. Elżbiety 3/4
HAH Wrocław sala Heaven, ul. Piotra Skargi 18a

board-game-932804_1920

Bar z grami planszowymi

Cudowne jest to, że we Wrocławiu każdy znajdzie idealne miejsce do spędzenia wieczoru z przyjaciółmi. Nie każda z nas lubi spędzać aktywnie czas na świeżym powietrzu, tańczyć i śpiewać stare utwory. Więc może czas na gry planszowe, a jeszcze lepiej – gry wideo? Zawsze możecie wpaść do Padbaru, gdzie znajdziecie dziesiątki rozrywkowych gier. Najlepsza zabawa czeka oczywiście przy xboxie, gdzie możecie rywalizować w DanceCentral 3.

Cena: wypożyczenie gry nic nie kosztuje.
Adres: Padbar, budynek Times, ul. Kazimierza Wielkiego 1

woman-girl-beauty-mask

SPA

Która dziewczyna nie lubi, kiedy może wejść do jacuzzi, zostać wymasowana, a następnie skorzystać z sauny albo popływać w basenie? W gronie najlepszych przyjaciółek ta przyjemność jest podwójna – nie dość, że spędzacie czas razem, to jeszcze możecie się wygadać za wszystkie czasy przy dobrym winie albo szampanie. Niestety wizyta w SPA do tanich nie należy, ale raz na jakiś czas – czemu nie?

Cena: około 200zł, w zależności od miejsca.
Adres: np. Kandara SPA,ul. Podwala 83, budynek OVO

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykuł39.Przegląd Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu-program,gwiazdy,bilety-Koncert pod wodą!
Następny artykułPonad 100 rycerzy zawładnie Halą Stulecia!
We Wrocławiu mieszkam dopiero trzy lata, ale wiem, że zostanę tutaj do końca życia. Uwielbiam spacery po klimatycznych uliczkach wrocławskiego rynku oraz podróże w nieznane zakątki Polski. Wolny czas spędzam pogrążona w lekturze książek lub, w zależności od pory roku, na wspinaczce po górach. Prowadzę również swój blog www.przewodnikmysli.pl