Wbrew pozorom jesień to dobry moment na krótkie wypady w wyjątkowo urokliwe i klimatyczne miejsca. To niedoceniana przez wielu pora roku, która często pozwala na znacznie ciekawszy i pełen przygód wypoczynek, niż pora letnia.

Gdzie warto podziwiać jesienną aurę na Dolnym Śląsku? Spośród wielu atrakcji tego regionu, którymi warto zainteresować się w pierwszej kolejności?

3. Masyw Ślęży

Masyw Ślęży to jedno z obowiązkowych do odwiedzenia miejsc dla wszystkich tych, którzy jesienią przebywają we Wrocławiu lub okolicach, To miejsce idealne do pieszych wędrówek i podziwiania jesiennego krajobrazu tym bardziej, że na Ślęże bez większych trudności można wejść niemal z każdej strony.

W okolicy znajdują się duże parkingi, więc można przyjechać pod Masyw Ślęży autem, udając się następnie na wędrówkę jednym z wybranych szlaków. Dużym atutem tego miejsca są nie tylko piękne widoki, ale również ogrom różnorodnych ścieżek, pozwalających na każdorazowe jego odkrywanie na nowo. Duża część tras nadaje się do odkrywania z dziećmi.

Poprzedni artykułJeszcze bardziej zielone linie tramwajowe. Słupy trakcyjne porosną bluszczem
Następny artykułNagrody o wartości 100 tysięcy złotych i rabaty do 50% w Magnolia Park!
Redaktor naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.