Nagrody o wartości 100 tysięcy złotych i rabaty do 50% w Magnolia Park!

0

Ponad 1200 nagród o łącznej wartości 100 tysięcy złotych, rabaty w niemal 100 sklepach, konkursy i strefy rozrywki dla klientów.

Największe centrum handlowe na Dolnym Śląsku zaprasza klientów do wspólnego świętowania swoich urodzin.

Magnolia Park obchodzi urodziny z rozmachem. Na najbliższy piątek i sobotę (22 i 23 października) przygotowała wiele atrakcji. – Chcemy spędzić ten wyjątkowy czas razem
z naszymi klientami i podziękować w ten sposób za wspólne 14 lat. Świętujmy razem, naprawdę warto, bo nagród jest dużo i są wyjątkowo atrakcyjne 
– zaprasza Joanna Sawośko-Duda z Multi Poland, dyrektor centrum handlowego Magnolia Park. Co dokładnie przygotowała Magnolia Park? Atrakcyjne rabaty, konkursy oraz wyjątkowe prezenty. Do zdobycia są karty podarunkowe o łącznej wartości 60 tysięcy złotych, cenne nagrody rzeczowe oraz vouchery zakupowe do sklepów biorących udział w akcji promocyjnej.

Urodzinowe rabaty

Na klientów Magnolia Park czekają specjalne zniżki sięgające nawet 50%. W akcji bierze niemal 100 sklepów różnorodnych kategorii – sklepy odzieżowe, sportowe, elektroniczne, z artykułami wyposażenia domu, drogerie, a także restauracje i kawiarnie. Wszystkie zostaną oznaczone urodzinowymi plakatami informującymi o wysokości zniżek.

Karta podarunkowa za selfie i życzenia

Główne wydarzenia będą się rozgrywały na placu przed Empikiem, gdzie będzie można wziąć udział w konkursie i zdobyć atrakcyjne nagrody. Wystarczy zrobić sobie pomysłowe, pamiątkowe zdjęcia wśród balonów oraz złożyć życzenia urodzinowe. Do wygrania jest 5 kart podarunkowych o wysokości 200 zł.

Prezenty za zakupy

To nie koniec promocji. Magnolia Park przygotowała dla klientów również bony podarunkowe o wartości od 30 do nawet 500 zł. Łącznie podaruje ponad 60 tysięcy złotych. Do rozdania są też cenne nagrody rzeczowe oraz vouchery zakupowe ufundowane przez firmy i sklepy znajdujące się w Magnolia Park. Wśród nagród są m.in. głośniki i gimbal, krawaty, skórzane paski, świece, zestawy kosmetyków od renomowanych marek oraz bony do wykorzystania w restauracjach i kawiarniach znajdujących się w centrum handlowym. Aby zdobyć nagrody, wystarczy zrobić zakupy na kwotę 250 zł na maksymalnie dwóch paragonach i okazać je w punkcie konkursowym na placu obok Empiku.

Konkurs

Przypominamy również o konkursie, w którym do wygrania są karty podarunkowe na zakupy w MAGNOLIA PARK i inne fajne nagrody.

Szczegóły tutaj:

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykuł5 najbardziej urokliwych miejsc na jesienny wypad na Dolnym Śląsku
Następny artykułZnamy program 12. American Film Festival!
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.