4 miejsca we Wrocławiu, w których potrenujesz za darmo w trakcie wakacji!

0

Niezależnie od tego, czy jesteś stałym mieszkańcem, turystą czy studentem, z pewnością zainteresuje Cię fakt, że we Wrocławiu istnieje wiele miejsc, gdzie w wakacje można potrenować za darmo. Nie tylko pozwolą Ci utrzymać kondycję fizyczną, ale także zapewnią możliwość eksploracji uroków miasta. W tym artykule przedstawimy cztery takie miejsca, które warto odwiedzić w czasie letnich miesięcy, aby bezpłatnie zadbać o swoje ciało i umysł.

1Aktywne niedziele z jogą na trawie w OVO Wrocław

Relaksuje, poprawia kondycję, wzmacnia zdrowie. Holmes Place OVO zaprasza wszystkich miłośników jogi na otwarte treningi na zielonym patio kompleksu OVO Wrocław.

Zajęcia są przeznaczone dla wszystkich, niezależnie od stopnia zaawansowania w praktyce jogi. Nie ma także żadnych ograniczeń wiekowych ani ruchowych. Trzeba jedynie zabrać ze sobą strój, które nie ogranicza ruchów. Instruktorzy zalecają również rezygnację z posiłków przynajmniej na godzinę przed planowanymi zajęciami.

Udział jest bezpłatny. Liczba miejsc jest ograniczona (decyduje kolejność przyjścia). W sytuacji, gdy pogoda zrobi psikusa zajęcia będą odbywały się w klubie. Organizatorzy zapraszają 15 minut przed rozpoczęciem treningu. Można zabrać ze sobą maty lub/i koce do jogi.

Kiedy: W każdą niedzielę wakacji o 10:00
Gdzie: patio OVO Wrocław, u
l. Podwale 83
Wstęp wolny
Więcej informacji:
 TUTAJ

Z powrotem
Poprzedni artykułEuropejska Noc Literatury 2023 we Wrocławiu zagości na osiedlu Huby! [BEZPŁATNE SPACERY PRZED WYDARZENIEM]
Następny artykułLoopy’s World na Bielanach Wrocławskich: Rodzinna zabawa na największym w Polsce krytym placu zabaw!
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.