Loopy’s World na Bielanach Wrocławskich: Rodzinna zabawa na największym w Polsce krytym placu zabaw!

0

Loopy’s World na Bielanach Wrocławskich zaprasza rodziny z dziećmi na wspólną przygodę. Wizyta w tym Centrum Rozrywki to nie tylko doskonały sposób na urozmaicenie miejskich wakacji, ale i świetny pomysł na wspólny czas. To miejsce jest niczym ogromny plac zabaw, o którym marzy każde dziecko. Jeśli już byliście w Loopy’s World, to podzielcie się z nami swoimi wrażeniami w komentarzach.

Zabawa najlepsza, najzdrowsza i najbezpieczniejsza

W tym wielkim centrum rozrywki – 4000m2 klimatyzowanej powierzchni z kulkami, trampolinami, zjeżdżalniami, tunelami, wielopoziomową konstrukcją, na dzieciaki czekają niesamowite atrakcje, które są nie tylko gwarancją dobrej zabawy, ale także dbają o rozwój ruchowy Waszych pociech.

Dzięki znajdującym się w Centrum wielopoziomowym konstrukcjom w ruch angażuje się o wiele więcej mięśni niż podczas zwykłego spaceru. Dodatkowo dzieci będą mogły poćwiczyć także swój zmysł równowagi. Najlepiej przekonajcie się o tym sami, towarzysząc swojemu dziecku podczas zabawy.

Wśród atrakcji znajdziecie m.in.:

  • zjeżdżalnie,
  • trampoliny,
  • tor saneczkowy,
  • suwaki linowe,
  • baseny z piłkami.

Dla najmłodszych zorganizowana została specjalna strefa dla dzieci 1-3, gdzie mogą bawić się swobodnie, a przede wszystkim bezpiecznie. W tej strefie do dyspozycji maluchów są takie atrakcje jak: baseny, zjeżdżalnie oraz ogromne, lecz mięciutkie klocki, dzięki którym wspólnie zbudujecie wspaniałe megabudowle.

Loopy’s World dba o rozwój dzieci, ale to nie oznacza, że nie ma tam atrakcji typowo rozrywkowych. Te nie dość, że są, to jeszcze skuszą niejednego rodzica. Gokarty, elektryczna kolejka, automaty z grami zręcznościowymi – to tylko niektóre rozrywki, jakie czekają na Was i Wasze pociechy.

Co dla dorosłych?

Co może robić rodzic w czasie, gdy jego dziecko bawi się w najlepsze? Przede wszystkim dzielić z nim radość tej zabawy, spędzając czas wspólnie z dzieckiem, do czego serdecznie Was zachęcamy. Jeśli jednak postanowić skorzystać z wolnej chwili w inny sposób, to restauracja Loopy’s World zaprasza Was na świeżo wypiekaną na miejscu pizzę i smaczną kawę

Loopy’s World na urodziny

Loopy’s World przygotował także atrakcyjną ofertę urodzinową, w ramach której dostępne są 4 pakiety:

  1. Odjazd – do dyspozycji solenizanta zostaje oddany ogromny i odjazdowy plac zabaw, na którym (w bezpiecznych warunkach) może szaleć wraz ze swoimi gośćmi. 
  2. Przygoda – dzięki temu pakietowi dzieci przeżyją niesamowitą przygodę rodem z najlepszych filmów. Do wyboru są 4 motywy przewodnie.
  3. Deluxe – ta opcja łączy w sobie najciekawsze elementy dwóch poprzednich pakietów, ale i dodaje coś od siebie. Najlepiej po prostu zapoznacie się ze szczegółami, link poniżej.
  4. Warsztat – to opcja dla małych entuzjastów rękodzieła. Jeśli chcesz, aby urodziny Twojego dziecka były naprawdę kreatywne, wybierz pakiet Warsztat.

Więcej o ofercie urodzinowej przeczytacie tutaj.

Cennik i promocje

Bilet dla 1 dziecka to koszt 68 PLN, jednak jeśli wybierzecie się do Loopy’s World razem z dwojgiem przyjaciół Waszej pociechy, to będziecie mogli skorzystać z tzw. Dużego biletu, którego koszt to jedyne 170 PLN.

Można również skorzystać z świetnej oferty Kart Abonamentowych: Karta Malucha (do 4 roku życia) oraz Karta Juniora (powyżej 4 roku życia) uprawniających do korzystania z Centrum przez 30 dni bez limitu zabawy.

Rodzice mogą poruszać się z dzieckiem po całej konstrukcji, dodatkowo wchodzą zawsze za free – płacimy tylko za dziecko. Dla dzieci z niepełnosprawnościami bilety kupicie z 50% zniżką.

Bilety kupicie tutaj: kliknij

Loopy’s World znajdziecie na Bielanach Wrocławskich, a dokładniej na Czekoladowej 20. Centrum jest otwarte przez cały tydzień od godziny 10.00. W piątki oraz soboty możecie szaleć aż do godziny 21, a w pozostałe dni tygodnia do 20.00. 

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykuł4 miejsca we Wrocławiu, w których potrenujesz za darmo w trakcie wakacji!
Następny artykułSpotkajmy się w lipcu na dACH! Dominikańska!
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.