1000 biletów na największe kinowe hity. Zdobądź je w Magnolia Park

0
a

Nominowany do Oskarów nowy Aronofsky, przygody bohaterów z uniwersum Marvela i wzruszający polski film drogi. Początek roku to uczta dla kinomaników, bo na wielkim ekranie nie brakuje znakomitych produkcji. Jak je zobaczyć? Przychodząc do Magnolia Park na zakupy w najbliższą sobotę i odbierając bilety na kinowe seanse.

Prawdziwa kinowa uczta rozpocznie się w Magnolia Park w sobotę 4 marca. Wszystko za sprawą 1000 bezpłatnych biletów do kina Helios, które w tym dniu rozda swoim klientom Magnolia Park. Co czeka kinomaniaków? Przede wszystkim długo wyczekiwany nowy film twórcy „Zapaśnika” i „Czarnego Łabędzia” – na ekranach właśnie pojawił się „Wieloryb” Darrena Aronofsky’ego, który już zdobył 3 nominacje do Oskarów. W kinach czeka również wzruszający film drogi z genialnym Erykiem Lubosem – „Tata”, a także romantyczna komedia „Plan na miłość” – film producentów „Dziennika Bridget Jones”. Nie zabraknie także propozycji dla najmłodszych. Na ekranach można już zobaczyć kolejny odcinek marvelowskiej sagi „Ant-Man i Osa: Kwantomania”, a także „Przytul mnie. Poszukiwacze miodu” – pierwszą od lat polską animację dla całej rodziny opartą na bestsellerowej książce Przemysława Wechterowicza i Emilii Dziubak.

Aktualny repertuar kinowy wypełniony jest filmami, które warto zobaczyć. Chcemy dać naszym klientom możliwość relaksu w ten przedwiosenny marcowy weekend i zapraszamy ich do kina – z rodziną czy przyjaciółmi. Dla każdego znajdzie się coś wyjątkowego – mówi Joanna Sawośko-Duda z Multi Poland, dyrektor Magnolia Park.

Aby zdobyć jeden z 1000 biletów do kina Helios, wystarczy 4 marca przyjść do Magnolia Park i zrobić zakupy za 200 zł na maksymalnie dwóch paragonach. Akcja potrwa w godzinach 11.00-20.00 lub do wyczerpania zapasów, a bilety można odbierać na stoisku pomiędzy sklepami Super-Pharm i Empik.

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułTrwa dyktatura kobiet? Spotkanie z Marią Anną Potocką w Concordia Design Wrocław
Następny artykułDeklaracja PIT-28 — co musisz wiedzieć
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.