1000 biletów kinowych do zdobycia w Magnolia Park!

0

Niespodzianka dla kinomaniaków – już w najbliższą sobotę (17 września) w centrum handlowym Magnolia Park do zdobycia 500 podwójnych biletów do kina.

Zjawiskowa Tilda Swinton i towarzyszący jej Idris Elba w filmie fantasy „Trzy tysiące lat tęsknoty”, trzymający w napięciu film „Bodies Bodies Bodies”, przygody Ines, Alexa i ich niezwykłego towarzysza w familijnym kinie „King. Mój przyjaciel lew”, a może romantyczna komedia „Szczęścia chodzą parami”, idealna na zakończenie tygodnia?

Kinowe premiery i popularne filmy dla dzieci i dorosłych już teraz są na wyciągnięcie ręki – wszystko dzięki sobotniej akcji w Magnolia Park. 17 września centrum handlowe przygotowało dla swoich klientów aż 1000 darmowych biletów na wybrany dowolnie seans do kina Helios w Magnolia Park.

Dobre kino lubią wszyscy bez względu na wiek, dlatego w Magnolia Park przygotowaliśmy dla naszych klientów specjalną niespodziankę, w której można zdobyć bilety do kina. Filmowy seans z dziećmi, partnerem lub przyjaciółmi to idealny pomysł na popołudnie lub nadchodzące jesienne wieczory – mówi Joanna Sawośko-Duda z Multi Poland, dyrektor Magnolia Park.

Jak otrzymać jedną z podwójnych wejściówek do kina Helios? Wystarczy w sobotę 17 września przyjść do Magnolia Park i zrobić zakupy na kwotę 250 zł na maksymalnie dwóch paragonach.

Akcja odbędzie się w godzinach 11.00-19.00, a stanowisko konkursowe będzie można znaleźć na parterze centrum handlowego, między sklepami Zara i Peek & Cloppenburg.

Podwójne bilety do Kina Helios w Magnolia Park można wykorzystać na dowolny seans.

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułWrocław: Podczas remontu liceum odkryto ścienne malowidło z herbem miasta! Trwają prace konserwatorskie
Następny artykułWeekend we Wrocławiu: 6 najciekawszych wydarzeń [16-18.09]
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.