Zrób sobie teatr – zabawy domowe z Wrocławskim Teatrem Lalek

0

W tym trudnym czasie, kiedy szkoły i instytucje kultury są zamknięte, wielu z Was musi zapewnić swoim dzieciom opiekę, naukę i rozrywkę samodzielnie. Wrocławski Teatr Lalek chce Wam w tym pomóc, podsuwając pomysły na twórcze spędzanie czasu. Zaglądajcie na  stronę Teatru – każdego dnia znajdziecie tu coś nowego.


Na dobry początek zapraszamy Was do zabawy w teatr… we własnych domach.
Od 17. do 25.03 Wrocławski Teatr Lalek udostępniać Wam będzie na swojej stronie internetowej oraz Facebook`u jeden rozdział z książki ZRÓB SOBIE TEATR. ZABAWY DOMOWE, wydanej w 2016 r. z okazji jubileuszu 70-lecia Teatru, a napisanej przez Katarzynę Krajewską

ZRÓB SOBIE TEATR znajdziecie na: 
Naszej stronie: www.teatrlalek.wroclaw.pl 
Facebook`u: www.facebook.com/Wroclawski.Teatr.LalekZRÓB SOBIE TEATR to trochę notatnik teatralny, trochę zeszyt ćwiczeń, a trochę – przewodnik po teatrze. Możecie w nim pisać, rysować, wklejać do niego różne rzeczy, wycinać, gnieść i zaginać strony – niczego przy tym nie niszcząc, a wręcz przeciwnie: tworząc zupełnie nową jakość.

Książka powstała z myślą o dzieciach i rodzicach, szukających pomysłów na to, jak twórczo bawić się w domu. To propozycja dla wszystkich, którzy lubią teatr, a szczególnie tych, którzy często wychodzą z niego z żalem, że przedstawienie już się skończyło. Dzięki niej możecie zabrać kawałek teatru do swoich domów.

Życzymy Wam dobrej zabawy. Zaproście do niej swoich bliskich.

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane