Zrób sobie teatr – zabawy domowe z Wrocławskim Teatrem Lalek

0

W tym trudnym czasie, kiedy szkoły i instytucje kultury są zamknięte, wielu z Was musi zapewnić swoim dzieciom opiekę, naukę i rozrywkę samodzielnie. Wrocławski Teatr Lalek chce Wam w tym pomóc, podsuwając pomysły na twórcze spędzanie czasu. Zaglądajcie na  stronę Teatru – każdego dnia znajdziecie tu coś nowego.


Na dobry początek zapraszamy Was do zabawy w teatr… we własnych domach.
Od 17. do 25.03 Wrocławski Teatr Lalek udostępniać Wam będzie na swojej stronie internetowej oraz Facebook`u jeden rozdział z książki ZRÓB SOBIE TEATR. ZABAWY DOMOWE, wydanej w 2016 r. z okazji jubileuszu 70-lecia Teatru, a napisanej przez Katarzynę Krajewską

ZRÓB SOBIE TEATR znajdziecie na: 
Naszej stronie: www.teatrlalek.wroclaw.pl 
Facebook`u: www.facebook.com/Wroclawski.Teatr.LalekZRÓB SOBIE TEATR to trochę notatnik teatralny, trochę zeszyt ćwiczeń, a trochę – przewodnik po teatrze. Możecie w nim pisać, rysować, wklejać do niego różne rzeczy, wycinać, gnieść i zaginać strony – niczego przy tym nie niszcząc, a wręcz przeciwnie: tworząc zupełnie nową jakość.

Książka powstała z myślą o dzieciach i rodzicach, szukających pomysłów na to, jak twórczo bawić się w domu. To propozycja dla wszystkich, którzy lubią teatr, a szczególnie tych, którzy często wychodzą z niego z żalem, że przedstawienie już się skończyło. Dzięki niej możecie zabrać kawałek teatru do swoich domów.

Życzymy Wam dobrej zabawy. Zaproście do niej swoich bliskich.

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułWrocławski Pakiet Pomocowy dla przedsiębiorców [PILNE, SPRAWDŹ KTO MOŻE SKORZYSTAĆ]
Następny artykułRondo Powstańców Śląskich zmieni się w ogród w centrum miasta!
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.