#zostańwdomu ze Sky Tower i weź udział w Vertigo Presents: Charytatywny Koncert na żywo!

0

Obecnie bardziej niż kiedykolwiek doświadczamy tego, jak ważna jest ogólnoludzka solidarność i jak wiele znaczą najdrobniejsze gesty pomocy. Działania podejmowane przez indywidualne osoby, firmy czy fundacje mają nie tylko wymierny efekt, ale są też katalizatorem optymizmu i otuchy.

W akcje wspierające najbliższe otoczenie angażuje się również Sky Tower. Już po raz kolejny, we współpracy z Vertigo Jazz Club, zaprasza na muzyczną ucztę. Koncert odbędzie się w najbliższy piątek, 24 kwietnia. Tym razem będzie on wyjątkowy, bo połączony ze wsparciem dla Fundacji Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci. Live-transmisja rozpocznie się o godz. 19:00.

24 kwietnia na wirtualnej scenie będzie można spotkać się z trzema muzycznymi duetami, doskonale znanymi wrocławskiej publiczności. Zaproszeni muzycy, Maciek Czemplik i Natalia Lubrano, Natalia Szczypuła i Mateusz Witkowski oraz Tomasz Krajewski i Bartłomiej Ziętara, wykonają przebój Franka Sinatry “Fly Me To The Moon”, a także po jednym, dowolnie wybranym przez siebie utworze. Będzie można także uczestniczyć w rozmowach i wywiadach z artystami. Najważniejszy jednak jest wyjątkowy, charytatywny cel wydarzenia: w trakcie koncertu na fanpage’u Fundacji zostanie utworzona zbiórka na refundację leków i innych środków medycznych oraz zakup płynów dezynfekujących.

– Zapraszamy do dołączenia do tego wyjątkowego wydarzenia. Posłuchajcie ulubionych muzyków, dajcie się porwać pięknym, jazzowym brzmieniom i głosom, a przy okazji wesprzyjcie tych najbardziej potrzebujących – dzieci i personel hospicjum. Pokażmy, że potrafimy się zjednoczyć i – na przekór trudnym czasom – pomagać jeszcze bardziej – zachęca Piotr Karwat, manager artystyczny Vertigo, który poprowadzi piątkowy koncert.

– Od początku istnienia Vertigo Jazz Club & Restaurant systematycznie organizuje działania charytatywne – koncerty, licytacje czy też wystawy. Nie pozostajemy obojętni nawet w tych trudnych czasach, które dotknęły nas wszystkich. W najbliższy piątek po raz kolejny wesprzemy podopiecznych Fundacji Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci, tym razem z naszym partnerem, Sky Tower – dodaje Andrzej Rzeźwicki, Business Manager Vertigo.

Kto wystąpi na wirtualnej scenie? Będą to trzy duety, złożone z muzycznej elity jazzu. Jeden z zespołów stworzą Maciek Czemplik, gitarzysta jazzowy, akompaniator głównie w duetach z wokalistkami, producent, aranżer i czasami muzyk sesyjny oraz Natalia Lubrano – doświadczona wokalistka obdarzona charakterystycznym matowym głosem, wykonująca repertuar wielojęzyczny we wszystkich stylistykach muzyki rozrywkowej. Kolejna para to Natalia Szczypuła, koncertująca na całym świecie artystka, doskonale poruszająca się w soulu, funku i jazzie z domieszką popu oraz Mateusz Witkowski, producent, klawiszowiec, który nie stroni też od innych instrumentów… strunowych. Trzeci duet stworzą Tomasz Krajewski, aktor, lektor i wokalista o niesamowitej charyzmie i elektryzującym charakterystycznym głosie oraz Bartłomiej Ziętara – pianista, muzyk sesyjny, udzielający się jako sideman w projektach innych wrocławskich artystów, aranżujący i komponujący również własną muzykę.

Ostatnie skomplikowane tygodnie pokazały, że potrafimy się zjednoczyć i pomagać sobie w bardzo różny sposób. Ogromną wartość mają solidarne działania i pomoc najbardziej potrzebującym, teraz ważniejsza niż kiedykolwiek. Sky Tower aktywnie włącza się w działania pomocowe – tym razem partnerujemy fantastycznej akcji, łączącej ucztę dla ducha ze wsparciem dla Fundacji Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci. Zapraszamy na koncert, podczas którego będzie można zasilić konto Hospicjum. My nie pozostaliśmy obojętni. Również i Państwa zachęcamy do wsparcia – razem możemy zrobić naprawdę wiele dobrego! – podkreśla Magdalena Wiewiór, Dyrektor Marketingu Departamentu Biznesu Komercyjnego Develia S.A.

Bezpłatna transmisja online odbędzie się na fanpage’u Sky Tower oraz Vertigo Jazz Club & Restaurant. Zapraszamy w piątek, 24 kwietnia, od godziny 19:00.

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułTu zrobisz prywatnie test na obecność przeciwciał przeciwko koronawirusowi SARS-CoV-2
Następny artykułSportsMedic – tego we Wrocławiu jeszcze nie było!
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.