SportsMedic – tego we Wrocławiu jeszcze nie było!

0

Centrum medyczne SportsMedic, czyli miejsce stworzone z pasji do zdrowia. Dokładnie 15 kwietnia oficjalnie otwarto we Wrocławiu zupełnie nowa przestrzeń, łączącą zespół profesjonalistów oraz wysokiej klasy sprzęt medyczny.

SportsMedic to opieka medyczna na najwyższy poziomie, w którym pacjent i jego zdrowie stanowi najważniejszą wartość. 

Przyznam, że funkcjonując w świecie wrocławskiego sportu, wielokrotnie spotykałem się z pytaniami o takie miejsce w dolnośląskiej stolicy. Nie znalazłem konkretnej opcji więc postanowiłem działać i otworzyć SportsMedic, czyli połączenie medycyny ze sportem w kompleksowy sposób. Od diagnostyki u lekarza specjalisty po fizjoterapię, rehabilitację, na profesjonalnym medycznym treningu kończąc. Miejsce dla wszystkich,  a przede wszystkim dla tych, którzy uprawiają sport, nawet amatorsko – mówi Kajetan Maćkowiak, właściciel SportsMedic.

Kompleksowa opieka medyczna w oparciu o doświadczenie profesjonalistów, z bogatą ofertą nie tylko dla sportowców. SportsMedic to również miejsce dla wszystkich tych, którzy chcą skorzystać z regeneracji oraz poprawić swoją kondycję, koordynację ruchową i szeroko rozumianą sprawność. Placówka wyposażona jest w specjalistyczny sprzęt medyczny najwyższej klasy, który pozwala na przeprowadzenie wielu badań i analiz bezpośrednio w placówce.

Wachlarz specjalizacji medycznych jest bardzo szeroki: 

Ortopedia i traumatologia narządu ruchu

Kardiologia (próby wysiłkowe)

Neurologia

Laryngologia

Chirurgia ogólna

Nefrologia

Reumatologia

Psychologia

Dietetyka

Fizjoterapia

To nowe „dziecko” w naszej sportowej rodzinie i cieszę się, że tuż po wyjątkowym, świątecznym czasie możemy je zaprezentować. Misją SportsMedic jest zaproponowanie każdemu pacjentowi indywidualnie dobranego procesu usprawniania, przy wykorzystaniu najnowszych dostępnych metod leczenia, w ramach prywatnej opieki medycznej – mówi prezes KFC Gwardia Wrocław, Łukasz Tobys, człowiek dodatkowo uwiarygadniający SportsMedic w powiązaniu z wieloletnią tradycją i nowoczesnością najbardziej utytułowanego klubu siatkarskiego na Dolnym Śląsku.

SportsMedic to przyjazne miejsce dla sportowców oraz wszystkich, którzy lubią ruch. Do tego przestrzeń wspierająca przy leczeniu wszelkiego rodzaju urazów czy schorzeń. Pełną ofertę można odnaleźć na stronie internetowej https://sportsmedic.pl/. Pacjenci mogą również liczyć na kompleksowy system powiadomień w wersji mobilnej, aby mieć wszelkie informacje pod ręką w dowolnym miejscu i czasie.

Centrum medyczne SportsMedic znajduje się we Wrocławiu przy ulicy Dokerskiej 2A w Galerii Pilczyckiej Viktor na II piętrze. Placówka oferuje bezpłatny parking na terenie Galerii oraz wygodny dojazd komunikacją miejską (linie 31, 33, 103).

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykuł#zostańwdomu ze Sky Tower i weź udział w Vertigo Presents: Charytatywny Koncert na żywo!
Następny artykułKiedy uczniowie wrócą do szkół? Terminy egzaminów maturalnych i ósmoklasisty
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.