Zobacz filmy nominowane do Oscarów (zanim zamkną kino)!

0
fot. kinonh.pl

Czas, start! Dziś poznaliśmy listę filmów nominowanych do nagród Amerykańskiej Akademii Filmowej, a tym samym możemy zacząć planować nadrabianie (lub ponowne oglądanie) produkcji, które mają szansę zdobyć Oscary (ceremonia rozpocznie się 26 kwietnia).

Układanie planów przypomina w tym roku grę w ruletkę, dlatego zachęcamy, żeby nie zwlekać i czym prędzej wybrać się do Kina Nowe Horyzonty na pokazy nominowanych filmów.

W naszym repertuarze znalazły się (lub znajdą się wkrótce) co najmniej 4 tytuły o łącznej wartości aż 16 nominacji do Oscarów: Nomadland (6 nominacji), Co w duszy gra (2 nominacje), Minari (6 nominacji) oraz Na rauszu (2 nominacje).

Nomadland, reż. Chloé Zhao

Nominacje w kategoriach: najlepszy film, reżyseria, scenariusz adaptowany, aktorka pierwszoplanowa, zdjęcia i montaż. Pokazy przedpremierowe od najbliższego piątku, bilety już w sprzedaży!

Co w duszy gra, reż. Pete Docter

Nominacje w kategoriach: najlepsza animacja i muzyka. Film w bieżącym repertuarze kina, bilety już w sprzedaży!

Minari, reż. Lee Isaac Chung

Nominacje w kategoriach: najlepszy film, reżyseria, scenariusz oryginalny, aktor pierwszoplanowy, aktorka drugoplanowa i muzyka. Pokazy przedpremierowe od najbliższej soboty, bilety wkrótce w sprzedaży.

Na rauszu, reż. Thomas Vinterberg

Nominacje w kategoriach: najlepszy reżyser i film międzynarodowy (dawniej film nieanglojęzyczny). Pokazy przedpremierowe od 26 marca, bilety wkrótce w sprzedaży.

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułRusza bezpłatny wiosenny serwis rowerowy!
Następny artykułWPT i Cafe Równik dla wrocławskich medyków. Przekazano 20 tys. posiłków!
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.