Znamy harmonogram wrocławskiego Runmageddon 2018! [7-8 kwietnia 2018] + MAPA

0
fot. materiały prasowe

Runmageddon rozpoczyna się już jutro, a Tor Wyścigów Konnych Partynice codziennie się zmienia. Inżynierowie nieustannie pracują, aby przygotować trasę pełną przeszkód! W tej edycji wrocławskiego biegu uczestnicy zmierzą się także z nową przeszkodą. 

Już o 7.30 w sobotę wystartują pierwsi biegacze, którzy zmierzą się z formułą Rekrut. Ta trasa wynosi 6 kilometrów i wypełniona jest 30 przeszkodami. Kolejni zawodnicy będą startować co 15 minut.

O godzinie 10.20, w przynajmniej 16 seriach, wystartują dzieci na jednokilometrowej trasie KIDS z 10 przeszkodami. Będą wyruszać co 20 minut aż do godziny 15. Natomiast formuła JUNIOR, do której kwalifikuje się młodzież między 12 a 15 rokiem życie, będzie biegła w godzinach 16 – 17 na trasie wynoszącej 2 kilometry, z 15 przeszkodami.

fot. materiały prasowe
fot. materiały prasowe

Niedziela dla uczestników również rozpocznie się bardzo wcześnie. Już od godziny 8.00 będą startować osoby, które zapisały się do formuły Intro (dystans 3 kilometrów z 15 przeszkodami). O 11.30 pobiegną uczestnicy Classic, którzy będą mieli do pokonania 50 przeszkód na 12 kilometrach.

Tego samego dnia, w godzinach 10.20 – 15.00, pobiegną również dzieci w serii KIDS, a między 10.30 a 12.00 ruszą reprezentanci zespołów biznesowych, którzy zainaugurują start Runmageddon Biznes Szlachetna Paczka.

Jeśli ktoś jeszcze pragnie zgłosić swoje uczestnictwo w tej edycji Runmageddonu może jeszcze to zrobić w Biurze Zawodów (hala namiotowa przy trybunie głównej). Dzieci będzie można zapisać w Biurze Zawodów KIDS i Junior (kolorowy namiot przy płycie hipodromu).

fot. mat. prasowe

Podczas tej edycji po raz pierwszy pojawi się nowa przeszkoda zbudowana z ponad 1000 opon! Dzięki współpracy Runmageddonu z firmą Oponeo powstanie coś, z czym nie będzie się tak łatwo zmierzyć! Co to będzie? Uczestnicy i kibice przekonają się już w ten weekend.

fot. mat. prasowe
fot. mat. prasowe

Źródło: materiały prasowe

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułWrocław na weekend: 10 najciekawszych wydarzeń [7–8 kwietnia 2018]
Następny artykułVintage Market w Surowcu
Odkryj Wrocław na nowo