Jak znaleźć swoje wymarzone M? Odwiedź Targi Nieruchomości – Na Swoim we Wrocławiu

0

Kiedy pada decyzja o zakupie domu lub mieszkania, z reguły mamy mniej lub bardziej precyzyjną wizję tego, jak powinny wyglądać nasze wymarzone 4 kąty. Rozpoczynamy ich poszukiwania i… bywa różnie. Czasem już pierwszy wybór jest trafiony, a czasem zupełnie nic nie spełnia oczekiwań. Brak czasu i dostępności wszystkich ofert w jednym miejscu tylko potęgują frustrację. Jak wybrać najlepszą lokalizację, nieruchomość i formę finansowania, nie tracąc przy tym głowy?

Klucz do spokoju ducha tkwi w… dostępności i jakości informacji. Pierwszym źródłem do którego sięgamy jest internet, drugim –  bliscy i znajomi. Jednocześnie. W efekcie mamy misz-masz różnych, często nieaktualnych – a jeszcze częściej sprzecznych ze sobą – informacji. W ich gąszczu jeszcze trudniej jest sprawdzić co rzeczywiście jest niezbędne i przydatne, a co zupełnie bezużyteczne czy wręcz szkodliwe dla całego procesu. Dostępność ofert i ekspertów, dzięki którym możemy je porównać i zweryfikować, w jednym miejscu i jednym czasie, to idealne rozwiązanie.

Pierwszym są biura sprzedaży, nieruchomości oraz finansowe, które mogą bądź tylko udzielić informacji, bądź wyręczyć nas we wszystkim. Znalezienie odpowiedniego to jednak wyzwanie logistyczne i finansowe – w końcu każdy pośrednik wiąże się z prowizją… Samodzielne wycieczki do deweloperów i banków to z kolei długie godziny, które najczęściej urywamy z pracy. Jak więc efektywnie, bez straty czasu, pieniędzy i nerwów szukać wymarzonego mieszkania? Najlepiej na targach!

31891398 - cheerful young couple with coffee cups sitting on floor

Oferta targów nieruchomości w Polsce rośnie z roku na rok, podobnie jak ich jakość i liczba odwiedzających. W jednym miejscu i jednym czasie otrzymujemy odpowiedzi na większość już nurtujących nas pytań oraz tych, o których jeszcze nie pomyśleliśmy. To tam mamy możliwość propozycji różnych deweloperów z całego regionu, a nawet kraju. Osobiście porozmawiać z ekspertami, którzy udzielą aktualnych informacji o formalnych aspektach zakupu oraz porównać kredyty hipoteczne różnych banków. Bogatej ofercie wystawców na takich wydarzeniach zawsze towarzyszy też szereg wystąpień i konsultacji specjalistów ze wszystkich dziedzin niezbędnych przy zakupie: prawa, finansów, podatków czy designu. Goście mogą też bezpłatnie korzystać z indywidualnych porad w punktach doradczych. Innymi słowy: w ciągu jednego weekendu i w jednym miejscu możemy poznać wszystkie swoje opcje.

targi

Na pytanie: „Jak szukać mieszkania?” jest tylko jedna odpowiedź. Efektywnie! Targi nieruchomości to jedyna taka droga od pomysłu, do zamieszkania „Na swoim”.

Zapraszamy na Targi Nieruchomości przyjdź, kup i zamieszkaj na swoim w Hali Orbita we Wrocławiu już 18 i 19 listopada 2017r.

Więcej szczegółów na https://targi-naswoim.pl/targi/aktualna-edycja/wroclaw-2017/

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułAlpiniści zawieszą biało-czerwoną flagę na Iglicy
Następny artykułTramwaj przez Popowice – nowa inwestycja we Wrocławiu
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.