Z głębokim smutkiem i żalem informujemy, że 8 stycznia 2020 r. zmarł nagle redaktor Daniel E. Groszewski – dziennikarz, wykładowca Instytutu Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej, Przyjaciel tych, którzy stawiali pierwsze kroki w dziennikarskim rzemiośle.

Redaktor Daniel Groszewski z wielkim zaangażowaniem i pasją prowadził zajęcia przede wszystkim ze studentami specjalności dziennikarstwo sportowe, spotykali Go podczas ćwiczeń także studenci dziennikarstwa prasowego oraz dziennikarstwa radiowego i telewizyjnego. Wszyscy, którzy tylko chcieli, mogli pod Jego opieką współtworzyć portal Nowe Dziennikarstwo. Wszyscy, którzy tylko mieli zapał, mogli znaleźć u Niego dość uwagi, czasu, inspiracji i rady, by iść prostymi drogami po krętych szlakach mediów.

,,Rodzinie i Bliskim składamy wyrazy szczerego współczucia. Sami zaś mamy nadzieję, że energia i zaangażowanie, które pozwalały Mu w tak krótkim życiu tak wiele dokonać, pozostaną dla nas zobowiązaniem, by tworzyć dziennikarstwo, na którym tak bardzo Redaktorowi Groszewskiemu zależało. Dobre, nowe dziennikarstwo.” – Dyrekcja, Pracownicy, Współpracownicy i Studenci Instytutu Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej

_
Informacje o dacie i miejscu pogrzebu Zmarłego podana zostanie w późniejszym terminie.

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułWeekend we Wrocławiu – 9 najciekawszych wydarzeń [11.01-12.01.2020]
Następny artykułBarberzy dla WOŚP w Galerii Dominikańskiej – możesz się ostrzyc i pomóc!
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.