Zbliża się Ladies Day – III edycja największej konferencji dla kobiet na Dolnym Śląsku

0

Panele tematyczne, znane ekspertki ze świata biznesu i kobiecy networking – po tegorocznej konferencji „Ladies Day”, cała Polska dowie się, jak wielką moc ma siła kobiet! Tym bardziej, że w tej edycji Czerwona Szpilka razem z wyjątkowym, muzycznym projektem: „Sounds Like Woman” zwróci uwagę na poważny problem, jakim jest przemoc wobec kobiet. Razem pokażemy, że my – kobiety, powinnyśmy trzymać się razem! 

 Przed nami III edycja największej, kobiecej konferencji na Dolnym Śląsku! Już 18 kwietnia w godz: 10:00 – 19:30 w Hotelu Terminal zbierze się ponad 300 uczestniczek, aby wspólnie celebrować kobiecość, świetnie się bawić, zdobywać wiedzę, nawiązywać kontakty, a przede wszystkim zjednoczyć się w obliczu poważnego problemu jakim jest przemoc wobec kobiet.

Wiele kobiet doświadcza przemocy fizycznej i psychicznej ze strony swoich najbliższych – najczęściej partnera. Jak wiele jest takich kobiet? Zbyt wiele! – podkreśla Magdalena Szewczuk, CEO Czerwonej Szpilki. – Dlatego Czerwona Szpilka, Klub Kobiet Przedsiębiorczych, postanowiła w tym roku skupić uwagę na kobiety, które są dotknięte przemocą łącząc się z niezwykle muzycznym projektem „Sounds Like Woman”.

Sounds Like Woman jest międzynarodowym projektem kobiet z Wielkiej Brytanii, Francji, Turcji i Polski, który walczy przeciw przemocy, by wspierać osoby w tych trudnych przeżyciach. W ramach projektu, podczas konferencji „Ladies Day” wystąpią takie gwiazdy jak Ewelina Flinta, Emea z Wielkiej Brytanii I Hannah Featherstone z Francji. Przed koncertem odbędzie się dwudziestominutowy panel z udziałem specjalistki do spraw pomocy kobietom i rodzinom w sytuacjach kryzysowych ze Stowarzyszenia INTRO we Wrocławiu, także kobiety, która przetrwała przemocowy związek.

Podczas Ladies Day uczestniczki będą również miały okazję wziąć udział w panelach tematycznych pełnych wiedzy i inspiracji. Poznają wyjątkowe ekspertki, kobiety – ikony ze świata biznesu i showbiznesu, takie jak: Paulina Smaszcz Kurzajewska, Anna Matusiak – Rześniowiecka, Ilona Adamska, Jola Lewicka, Marta Tymoszewicz-Bednarz, Marta Kaczmarski, Iwona Ryszkowska, Natalia Stawiarska, Magdalena Zachariasiewicz.

AGENDA:

10:00 – 10:30 ENERGETYCZNY start konferencji z niespodzianką

PANEL: CIAŁO – DUSZA – UMYSŁ

10:30 – 11:15 „7 kroków do zbudowania przyjacielskiej relacji ze swoim ciałem” Jola Lewicka

11:15 – 11:45 Przerwa kawowa

PANEL: WIEDZA

11:45 – 12:30 informacja wkrótce

12:30 – 13:00 „INSTAlacje” z Martą Kaczmarski

13:00 – 14:00 Przerwa lunchowa

PANEL: INSPIRACJA & MOTYWACJA

14:00 – 14:45 Ilona Adamska – w rozmowie o sukcesie i karierze

14:45 – 15:30 „Jak i dlaczego za wszelką cenę należy walczyć o własne marzenia” Magdalena Zachariasiewicz

BEAUTY HOUR

15:30 – 16:00 Natalia Stawiarska

16:00 – 16:30 Iwona Ryszkowska

16:30 – 17:00 przerwa kawowa

PANEL: CIAŁO – DUSZA – UMYSŁ

17:00 – 17:30 „Co zrobić, żeby się chciało: ćwiczyć, rozwijać, tworzyć i… żyć”- Marta Tymoszewicz – Bednarz

17:45 – 19:00 SOUNDS LIKE WOMEN – PANEL Z KONCERTEM

19:30 Zakończenie konferencji

Zapraszamy do zapisów:

https://czerwonaszpilka.pl/ladies-day/

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułFestiwal Kawy i Czekolady – najbardziej aromatyczne wydarzenie we Wrocławiu!
Następny artykułFestiwal Pierogów Świata we Wrocławiu!
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.