Festiwal Pierogów Świata we Wrocławiu!

0

Pierogi są znane i lubiane w każdym zakątku Ziemi – także we Wrocławiu! Właściwe każdy ma na nie swój własny przepis, a w zależności od kraju są one inaczej przygotowywane.

Nadziewane owocami, warzywami, mięsem, serem czy ziemniakami, zawijane w ciasto z różnego rodzaju mąk, również bezglutenowych, doprawiane na słodko i ostro, gotowane, smażone lub pieczone – możliwości jest właściwie nieskończona liczba.

Będziecie mieli okazję spróbować pierogów dużych i małych, polskich, hiszpańskich, japońskich, tybetańskich czy hinduskich. Będzie w czym wybierać!

Dla każdego znajdzie się coś dobrego. Organizatorzy zapewniają, że każdy smakosz będzie usatysfakcjonowany i opuści imprezę szczęśliwy, z pełnym brzuchem.

Spróbujecie tradycyjnych, domowych polskich pierogów z sezonowymi farszami, indyjskich samos, chińskich baobao, tybetańskich momo, włoskich calzone i gruzińskich chinkali!

To będzie niezwykła, pierogowa uczta.

Miejsce: IASE, Wystawowa 1, Wrocław

Sobota 12.00 – 19.00
Niedziela 12.00 – 18.00

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułZbliża się Ladies Day – III edycja największej konferencji dla kobiet na Dolnym Śląsku
Następny artykułAnia Karwan „Wszystko” – wyjątkowa propozycja na Dzień Kobiet
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.