Zakładanie firmy we Wrocławiu krok po kroku? Zacznij od wizytówki

0

Wrocław to miasto start-upów. Z roku na rok coraz więcej ludzi zakłada tu swoje pierwsze firmy, widząc ogromny potencjał w możliwościach jakie stwarza stolica Dolnego Śląska. Jak w takim razie wyróżnić się spośród setek młodych biznesów, które tak jak i Ty, mają na starcie dużo energii, pomysłów i chęci wybicia się na rynku?

Zacznij od budowania marki osobistej

Przede wszystkim warto pomyśleć o budowaniu swojej osobistej marki już od samego początku, kiedy kiełkuje w twojej głowie pomysł na firmę.

Z pewnością rozpoczynając swoją przygodę z biznesem śledzisz informacje na temat szkoleń, przestrzeni co-workingowych, a także meet-upów w trakcie których będziesz mieć szansę poznać innych przedsiębiorców i nawiązać z nimi współpracę.

My również całkiem niedawno rozpoczynaliśmy swoją przygodę z zakładaniem firmy i wiemy jak ważne jest by być postrzeganym jako profesjonaliści, wiarygodni i budzący zaufanie. Wiemy też, że nic tak nie pomaga w zapewnieniu sobie pierwszego dobrego wrażenia jak własna spersonalizowana i wyróżniająca się spośród innych wizytówka, którą możesz podzielić się z potencjalnymi klientami lub partnerami Twojego biznesu.

Opracuj identyfikację wizualną, która wyróżni Cię spośród tłumu

Bardzo ważnym elementem Twojej osobistej marki jest logo oraz nazwa firmy, które pomogą Ci wykreować markę. Pamiętaj o zachowaniu spójności w komunikacji. Zastanów się jakie wartości są najważniejsze w Twojej firmie i z czym chcesz się kojarzyć innym – profesjonalizm, innowacyjność, kreatywność, a może bezpieczeństwo i zaufanie?

Zadbaj o to, by Twoje wizytówki przyciągały wzrok klienta

Wyciągnij z portfela wizytówki, które dostałeś od innych. Czy któreś z nich wyróżniają się czymś szczególnym? Zwykłe cienkie wizytówki, wydrukowane czasem na domowej drukarce, lub najtańszym kosztem szybko się niszczą i tracą na swojej atrakcyjności. Mając do wyboru wizytówki kilku firm o podobnych profilach z pewnością wybrałbyś tę, która jest lepiej wykonana i świadczy o profesjonalizmie danego biznesu. Często za niewiele większą kwotę możemy zapewnić sobie dodatkowy punkt u klienta i sprawić, że wybierze właśnie nas.

W poszukiwaniu dobrych wizytówek dla siebie natrafiliśmy na firmę MARKA PLUS, która przygotowała dla nas zarówno projekt, jak i wydruk. Mieliśmy do wyboru kilka opcji grubości papieru oraz specjalnych technik, które stosuje się przy wydruku – folia hotstampingowa, uszlachetnienie UV, papier perłowy. Zdecydowaliśmy się na pierwszą opcję i jesteśmy bardzo zadowoleni z efektu.

Poniżej kilka zdjęć, na których możecie zobaczyć nasze wizytówki od firmy MARKA PLUS:


Więcej opcji i szczegółową ofertę znajdziecie na stronie https://marka.plus/
Dodatkowo możecie skorzystać z kodu promocyjnego, dzięki któremu zaoszczędzicie 10% przy zamówieniu do końca marca: 10kochamwroclaw

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułRekord we Wrocławiu – jeden z najrzadszych polskich banknotów sprzedano w cenie Audi A6! [ZDJĘCIE]
Następny artykułRemont domu lub mieszkania – jaki kredyt wybrać?  
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.