Zakupy z dowozem Wrocław – powstała mapa lokalnych sklepów

0

Zado.pl, czyli lokalne zakupy z dowozem Wrocław. Mapa na której za darmo można znaleźć i dodawać lokalne sklepy, które oferują dostawę zakupów do domu.

W obecnej sytuacji, coraz więcej osób chce lub musi pozostać w domu. Darmowa aplikacja
zado.pl pomaga w znalezieniu najbliższych miejsc, takich jak m.in. osiedlowe warzywniaki czy gospodarstwa rolne, które mogą dostarczyć zakupy pod nasze drzwi. Dzięki pozostaniu w domu, możemy wspomóc nie tylko walkę z koronawirusem, ale także lokalnych przedsiębiorców, którzy w wielu przypadkach znajdują się na skraju bankructwa.

„Z uwagi na panującą sytuację, dużo sklepów wprowadziło ostatnio opcję
dostawy. My zbieramy takie miejsca i pokazujemy je klientom na jednej
mapie” – mówią twórcy serwisu.

Aplikację znajdziemy pod adresem internetowym https://www.zado.pl. Dostępna jest z poziomu przeglądarki internetowej zarówno na smartfonach, jak i komputerach. Na mapie wyświetlane są informacje o nazwie miejsca, sposobie zamawiania, zasięgu dostawy oraz kontakcie do sklepu.

Aby dodać nowe miejsce, wystarczy wypełnić formularz znajdujący się na stronie.
Pomysłodawcy, mieszkający na co dzień we Wrocławiu, pracują nad kolejnymi
funkcjonalnościami, m.in wyszukiwarką miejsc po adresie lub nazwie oraz wyświetlaniem listy sklepów, które dostarczą zakupy pod wskazany adres. Aplikację uruchomiono 25 marca i już w pierwszym tygodniu zgłoszonych zostało ponad 190 puntów w całym kraju.

Zado.pl – mapa miejsc z dostawą do domu.

„Chcemy by ludzie dowiedzieli się, że można robić zakupy bez wychodzenia z domu, jednocześnie wspierając polskich przedsiębiorców w tym trudnym czasie” – dodają twórcy serwisu.

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykuł#MUSIMYWIEDZIEĆ! Rusza pilna zbiórka na testy dla onkologów dziecięcych na obecność koronawirusa
Następny artykułWielkanocny catering z bezpłatną dostawą w domu! [KUPUJ LOKALNIE]
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.