Zakupy biorę na miękko, czyli nowa promocja w Pasażu Grunwaldzki

0

Każdy kto planuje przedświąteczne zakupy powinien uwzględnić wizytę w Pasażu Grunwaldzkim. Na kupujących czekają bowiem nagrody o łącznej wartości ponad 30 tys. zł.

W puli znajdują się zarówno karty podarunkowe o wartości 50 zł jak i butelki termiczne z limitowanej kolekcji. Promocja trwa do 15 kwietnia.

NIE LEJEMY WODY!

Promocja Zakupy z Jajem sprawia, że nawet najdłuższą listę sprawunków można „wziąć na miękko”. Wrocławskie centrum oferuje bowiem nie tylko szereg promocji, ale nagradza za dokonanie zakupów.

JAK TO DZIAŁA?

Wystarczy dokonać zakupu na min. 300 zł, udokumentowanego na maksymalnie dwóch paragonach i odebrać kartę podarunkową o wartości 50 zł. To jednak nie koniec nagród. Wytrawni gracze, którzy jako pierwsi odwiedzą Punkt Obsługi Promocji, będą mogli „dać drapaka” z termicznym kubkiem na wodę, ze sloganem Kurcze, ale to dobre! lub Biorę to na miękko.

– Nasi bywalcy nie lubią sztampy, dlatego mamy dla nich kolejną promocję w oprawie „z przymrużeniem oka”. Dokonując premiowanych „zakupów z jajem”, klienci otrzymają kartę podarunkową o wartości 50 zł. To miły upominek, który zasili przedświąteczny budżet. Dużą popularnością cieszą się także nasze gadżety z kolekcji limitowanej. Tym razem stawiamy na termiczne butelki na wodę, które doskonale sprawdzą się wiosną i latem. Modny termos ze sloganem ”Biorę to na miękko” lub „Kurcze ale to dobre”, z pewnością doda „kura(żu)” i werwy podczas sportów, pracy czy pieszych wycieczek. – mówi Natalia Pucicka, manager ds. marketingu w Pasażu Grunwaldzkim.

Punkt Obsługi Akcji czynny jest codziennie w godz. 11.00 – 19.00 i zlokalizowany jest na poziomie 0 przy wejściu głównym. Akcja potrwa do 15 kwietnia.

O KURCZE! WIĘCEJ NAGRÓD!

To jednak nie koniec bonusów! Więcej upominków czeka bowiem w aplikacji Pasaż Grunwaldzki. Dokonując zakupu za minimum 100 zł udokumentowanego na jednym paragonie można zdobyć voucher do restauracji lub kawiarni o wartości 20 zł. Wystarczy zarejestrować paragon w aplikacji by cieszyć się smakowitą nagrodą.

JESZCZE JEDEN I JESZCZE RAZ

Aplikacja Pasażu Grunwaldzkiego oferuje jeszcze więcej i z pewnością zaspokoi apetyt na wygraną nie tylko „miastożerców” . Entuzjaści zakupów mogą grać o więcej i zdobywać dodatkowe nagrody. Każdy paragon zarejestrowany w aplikacji bierze udział w losowaniu kart podarunkowych o wartości 50 zł i 100 zł. Nagrody przyznawane są każdego dnia! Rejestrując paragon liczy się każda złotówka – zatem zarówno „małe” jak i „duże” zakupy dają szansę na extra wygraną. Warto więc pobrać aplikację i zostać miejskim zwycięzcą.

Szczegóły na: pasazgrunwaldzki.pl

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykuł44 nowe lokalne wydarzenia w ramach Mikrograntów – przed nami wiosna i lato pełne wrażeń!
Następny artykułJak dawniej leczono choroby we Wrocławiu? Jak radzimy sobie z nimi dziś? Nowy cykl o ZDROWIU na Kocham Wrocław!
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.