Z aplikacją Jakdojade od teraz kupisz bilet MPK również we Wrocławiu

0

Wrocławianie w końcu doczekali się możliwości zakupu biletu z aplikacją Jakdojade. Do tej pory z tej opcji mogli skorzystać mieszkańcy innych dużych miast. Od teraz również we Wrocławiu będzie można w wygodny sposób kupić bilet na tramwaj lub autobus.

Aplikacja Jakdojade ułatwia planowanie podróży po mieście, pokazując najszybszą możliwą i dogodną trasę. Dzięki wprowadzeniu możliwości zakupu biletu bezpośrednio z poziomu telefonu, korzystanie z MPK we Wrocławiu może stać się dużo wygodniejsze – zwłaszcza dla osób, które odwiedzają Wrocław po raz pierwszy i nie wiedzą jak działają biletomaty.

W celu zakupu biletu MPK (jednorazowego lub okresowego) wystarczy pobrać aplikację, doładować wirtualny portfel i dokonać płatności za interesujący nas przejazd. Możemy również dokonać płatności BLIKiem.

Bez konieczności przeciskania w zatłoczonym autobusie, czy tramwaju do automatu na bilety. W trakcie kontroli pokazujemy specjalny QR kod, który wyświetla się po zakupie biletu.

Link do Jakdojade: kliknij

CZYTAJ RÓWNIEŻ: 12 aplikacji, które naprawdę ułatwią Ci życie we Wrocławiu

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułMiesiąc Fashion Club i Private Sale we Wrocław Fashion Outlet – skorzystaj z wyjątkowych okazji i przy okazji wesprzyj akcję sadzenia drzew
Następny artykuł4 miejsca na Dolnym Śląsku, które musisz odwiedzić jesienią
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.