http://bibliotecznikpolski.blogspot.com/2010/10/dolnoslaska-biblioteka-publiczna-im.htm

Na kiermaszu organizowanym przez Dolnośląską Bibliotekę Publiczną prawie wszystkie książki będą kosztowały 3 zł. W ofercie również będzie można zakupić kasety magnetofonowe i płyty CD.

Bibliotekarze oferują wrocławianom do sprzedaży ponad 10 tysięcy różnych publikacji. Będzie można po symbolicznej cenie nabyć wiele ciekawych pozycji. Znajdą się wśród nich publikacje wycofane z bibliotek oraz przyjmowane przez cały rok od tych, którzy nie mają już na nie miejsca w domu. Na tegorocznej giełdzie będzie, jak zawsze, dużo książek z literatury pięknej polskiej i obcej, a także publikacje z różnych dziedzin. Tu można było, po symbolicznej cenie nabyć wiele ciekawych pozycji.

Pieniądze z akcji są przeznaczone na zakup nowości wydawniczych dla Dolnośląskiej Biblioteki Publicznej, a więc posłużą sprawie publicznej.

Giełda rozpocznie się 26 maja potrwa do 30 maja. Czynne będzie w godzinach od 10:00 do 18:00 na parterze siedziby Dolnośląskiej Biblioteki Publicznej im. Tadeusza Mikulskiego we Wrocławiu, Rynek 58.

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułWyspa słodowa będzie zamykana później!
Następny artykułBieg na najwyższy punkt widokowy w Polsce.
Odkryj Wrocław na nowo