Wystawa MONET & Impresjoniści we Wrocławiu przedłużona do 9 lipca! Zanurz się w świecie obrazów

0

Wspaniała wiadomość dla miłośników sztuki i pięknych obrazów! Z uwagi na duże zainteresowanie widzów światowa Wystawa MONET & Impresjoniści we Wrocławiu została przedłużona do 9 lipca br. Wystawę można oglądać w Instytucie Automatyki Systemów Energetycznych (obok Hali Stulecia, ul. Wystawowa 1).

Zanurz się w świecie immersji… obrazów i dźwięków XIX-wiecznej Europy oczami malarzy impresjonistów tj. Claude Monet, Edgar Degas, Paul Gauguin, Pierre-Auguste Renoir, Henri Rousseau, Vincent van Gogh, Henri de Toulouse-Lautrec czy Paul Signac. Ta niezwykła wystawa to ekscytujące, wielozmysłowe doświadczenie, które zapewni rozrywkę dla całej rodziny.

Zanurz się w świecie obrazów
Bilety: https://wystawaimpresjonisci.pl/

Prace impresjonistów są wystawiane i podziwiane na całym świecie od 150 lat — ale nigdy w tak dużym stopniu. Ta innowacyjna forma sztuki jest możliwa dzięki technologii immersji, która łączy rzeczywistość ze światem cyfrowym, umożliwia widzom wręcz wejście w dzieło sztuki. Zapierające dech w piersiach obrazy będą wyświetlane na ogromnych ekranach o powierzchni powyżej 2000m2, uwydatniając śmiałe pociągnięcia pędzla najbardziej znanych artystów.

W bogatym, dynamicznym pokazie światła, koloru oraz dźwięku arcydzieła impresjonistów naprawdę ożywają. Usłyszymy niezwykle klimatyczną muzykę, która pozwoli nam się przenieść do wiosennej Francji. W tego rodzaju przestrzeni można jednocześnie zaangażować wszystkie swoje zmysły i wyjątkowy sposób połączyć rozrywkę z edukacją. Zarówno dorośli jak i dzieci z pewnością zachwycą się tym nowoczesnym pokazem w dużej skali, mogąc zobaczyć dzieła sztuki z zupełnie nowej perspektywy.

Dopieść swoje zmysły, dzięki wyjątkowym wizualnym i dźwiękowym wrażeniom. Poznaj style różnych artystów i ich najbardziej znane obrazy na skalę nieporównywalną z żadnym innym doświadczeniem artystycznym podróżującym po świecie. Nie tylko podziwiaj impresjonistów – stań się częścią ich świata. Wystawa MONET & Impresjoniści to wciągające doświadczenie – największe dzieła malarzy impresjonistów zgromadzone w jednym miejscu na wyjątkowym immersyjnym pokazie sztuki!

Zapraszamy serdecznie!

Więcej na: www.wystawaimpresjonisci.pl
Profil wystawy: Facebook

Profil wystawy: Instagram

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułOto najpiękniejsza wieś na Dolnym Śląsku! Sokołowsko – śląskie Davos
Następny artykułPompy ciepła we Wrocławiu – ekologiczne i efektywne rozwiązania
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.