Wysoki indeks nagród w Pasażu Grunwaldzkim!

0

Aż do 16 października w Pasażu Grunwaldzkim trwa konkurs promujący zakupy, w którym do zdobycia są atrakcyjne nagrody. WYSOKI INDEKS NAGRÓD wskazuje na bonusy o znaczącej wartości. Dla klientów przygotowano bowiem karty podarunkowe o nominałach 30, 50, 100, 150 a nawet 200 zł.

To jednak nie koniec niespodzianek. Na „zakupowiczów” czekać będą modne torby „szoperki” z projektem graficznym popularnej rysowniczki – Blanki Biernat.

PASAŻ JAK NIKT ROZUMIE KLIENTÓW

Kto nie chciałby wybrać się na zakupy i otrzymać w prezencie karty podarunkowej? Z Pasażem Grunwaldzkim jest to możliwe. Jak to działa? Wystarczy dokonać zakupu za min. 300 zł na maksymalnie dwóch paragonach, zjawić się w Punkcie Obsługi Konkursu i odebrać designerską torbę lub kartę podarunkową. W puli nagród znajdują się karty o wartości od 30 do 200 zł. W ten sposób można uzyskać aż do 70% zwrotu za zakupy. Nagrody wydawane są w pulach godzinowych – od 11.00 do 19.00.

Wysoki Indeks Nagród to kolejna odsłona z serii konkursów nagradzających zakupy. Tym razem dla klientów przygotowaliśmy karty podarunkowe o zróżnicowanych nominałach oraz torby z projektem rysowniczki Blanki Biernat. Pojemna, płócienna torba typu „szoper”, poza zakupami, niesie kilka komunikatów. W luźnym tłumaczeniu z języka angielskiego hasło DO YOU READ ME?! oznacza: czy mnie rozumiesz. W ten sposób – nieco z przymrużeniem oka – chcemy zakomunikować, że doskonale rozumiemy potrzeby naszych klientów. Jest jednak drugie dno tego sloganu, które odnosi się do naszej strefy biblioteka z największym we Wrocławiu stanowiskiem bookcrossingowym. CZY MNIE CZYTASZ – w dosłownym rozumieniu zachęca do sięgnięcia po książkę z naszej czytelni. Jest również ukłonem w stronę powracających na uczelnię studentów, bez których trudno wyobrazić sobie FoodStację. – mówi o projekcie manager ds. marketingu, Natalia Pucicka.

Z PASAŻEM ZAWSZE WYGRYWASZ

Z aplikacją Pasaż Grunwaldzki Loteria można wygrywać non stop. Wystarczy zarejestrować paragon, by wziąć udział w losowaniu nagród dziennych. Aplikacja działa niezależnie od konkursów stacjonarnych, co zwiększa szansę na wygraną. Tu liczy się każda zarejestrowana złotówka.

Stacjonarny Punkt Obsługi Konkursu znajduje się przy wejściu głównym i działa codziennie (z wyłączeniem niedzieli) w godz. 11.00 – 19.00.

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułTargi mieszkaniowe wracają do Wrocławia!
Następny artykułNowoczesna ortopedia w Sports Medic Wrocław – nie tylko dla sportowców
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.