Wynajem samochodu w Wrocławiu – tanio i bez kaucji

0

Wynajem samochodu we Wrocławiu dzięki funkcjonowaniu wielu konkurencyjnych względem siebie wypożyczalni nie jest rzeczą trudną ani rzadko oferowana usługą. Możemy w zależności od potrzeb wybrać stosowny samochód, termin, jak i wypożyczalnię z odpowiadającymi nam warunkami wynajmu.

Dla klienta indywidualnego

Klientom indywidualnym proponowane są przede wszystkim samochody osobowe. Prócz wynajmu na lotnisku, większość wypożyczalni z Wrocławia stawia na lokalny rynek, chociaż standardem jest wielojęzyczna obsługa i gotowość wynajmu auta przyjezdnym turystom, biznesmenom itd. Nie każda wypożyczalnia samochodów z Wrocławia posiada w swej ofercie pełen wachlarz modeli i typów samochodów, niektóre wypożyczalnie specjalizują się wyłącznie w danym rodzaju pojazdów zapewniając klientom obszerny wybór samochodów ciężarowych, budowlanych, czy na przykład samochodów dostawczych. Wynajem we Wrocławiu samochodu nie stanowi kłopotu, tak stacjonarnie jak i przez Internet. Dzięki prezentacji floty wraz z cennikiem i systemowi rezerwacji online można sprawdzić cenę, dostępność jak i warunki usługi.

Na każda okazję

Niezależnie od potrzeby, czy jest to wynajem jednorazowy, czy cykliczny, na krótszy, czy dłuższy okres klienci mają możliwość skorzystania z oferty wypożyczalni samochodów na terenie Wrocławia. To komfortowe rozwiązanie, zwłaszcza gdy poszukujemy samochodu na jeden kurs, na godzinę, czy do zrealizowania określonego zadania. Ceny wynajmu pojazdów są bardzo przystępne co zachęca do korzystania nie tylko w razie musu, ale i w sytuacjach kiedy wynajem nie jest konieczny, a jedynie jest jedną z opcji bardziej komfortowych. Na rynku wynajmu samochodów dostępne są zarówno samochody unikatowe jak zabytki, limuzyny, samochody o określonych gabarytach, pojazdy sportowe, pokazowe jak i typowe auta kompaktowe do codziennego użytku.

Europejskie standardy

Wypożyczalnie aut we Wrocławiu pragnąc dorównać jakością oferty wypożyczalniom sieciowym o zasięgu światowym i znanych markach sukcesywnie rozwijają ofertę usług opcjonalnych i pakietowych, celem poprawy komfortu korzystania z samochodów. Przede wszystkim flota pojazdów jest często odnawiana, serwisowana i doposażania, prócz tego zapewniana jest przejrzysta obsługa całodobowa, doskonałe warunki ubezpieczeniowe, pomoc i rezerwacja online i wiele innych opcji wpływających na konkurencyjność lokalnych wypożyczalni. Jedną z usług, które są chwalone przez klientów jest podstawienie i odbiór samochodu w wyznaczonym miejscu i czasie, bezkontaktowy odbiór auta, wynajem kierowcy, opcja doposażenia pojazdu w foteliki dziecięce, bagażnik rowerowy, dachowy, przyczepę itd. Wychodząc naprzeciw rosnącym potrzebom klientów coraz więcej wynajmujących oferuje pojazdy rzadkie na rynku jak samochody do przewozu osób niepełnosprawnych, przystosowane do prowadzenia przez osoby niepełnosprawne, samochody z zabudową kempingową itd.

Dla klienta instytucjonalnego

Poza firmami, przedsiębiorcami wynajem aut we Wrocławiu realizowany jest za pośrednictwem firm ubezpieczeniowych jako samochody zastępcze. Dzięki udanej i długofalowej współpracy klienci korzystający z samochodów zastępczych mogą liczyć na pomoc i udostępnienie samochodu w błyskawicznym tempie, niemalże natychmiast. Samochód zastępczy z OC sprawcy oferowany przez ubezpieczyciela to również wizytówka wypożyczalni samochodów, z której floty pochodzi. Ponadto wypożyczalnie samochodów we Wrocławiu proponują współpracę klientom instytucjonalnym w obszarze wynajmu długoterminowego, który zyskuje na powszechności jako konkurencja wobec leasingu i innych form nabycia pojazdu i jego użytkowania w działalności biznesowej.

Odpowiedź na pandemię

Jedną ze zmian wynikającą z czasów pandemii jest postępująca cyfryzacja obsługi klienta. Wypożyczalnie aut nie pozostały jej obojętne wprowadzając uproszczone procedury wynajmu samochodów przez Internet. Wyzwaniem stała się również oferta pojazdów kempingowych, które zaczęły być popularnym środkiem transportu w dobie zamkniętych hoteli, pensjonatów i obiektów turystycznych. Zainteresowanie klientów wynajmem kamperów, przyczep kempingowych sprawiło, iż w ofertach wypożyczalni  samochodów pojawiły się i tego typu pojazdy o wysokim standardzie i korzystnych cenach usługi wynajmu.

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułBlisko pół miliona złotych otrzymali twórcy wrocławskiego fintechu PayEye na promocję za granicą!
Następny artykułPowstał komiks ze słynnym wrocławskim ,,Ogórkiem”
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.