Od 24 do 26 września wrocławski Sky Tower stanie się centrum artystyczno-kulturalnym za sprawą organizowanych Wrocławskich Targów Sztuki. Podczas pierwszej edycji tego wydarzenia we Wrocławiu swoją ofertę zaprezentują galerie sztuki i artyści indywidualni.

Targi skupiają się wokół malarstwa, rzeźby i rękodzieła – galerie sztuki i artyści indywidualni będą mieli okazję prezentować i sprzedawać swoje prace.

Goście poznają ofertę m.in. Galerii Dystans, Galerii BB, Galerii Artbankinc czy Galerii DNA. Wydarzenie uświetnią tacy artyści jak m.in.: Albertyna Kacalak, Marek Pękacz, Meg Skoczylas, Wit Bogusławski czy Agnieszka Jermakowicz.

Organizatorzy przewidzieli również dodatkowe atrakcje dla uczestników:

25 września o godz. 18:00 odbędzie się panel dyskusyjny prowadzony przez prof. Krzysztofa Skarbka pt. „Dlaczego warto inwestować w sztukę?”.

26 września o godz. 14:00 odbędzie się spotkanie online z cyklu „Masterclass of Art” z wybitnym malarzem, grafikiem i plakacistą – Rafałem Olbińskim. Uczestnicy będą mieli okazję zadawać artyście pytania, a najaktywniejsi zakończą spotkanie z pamiątką.


 
Wstęp na Targi jest wolny – warto przyjść i rozpocząć swoją przygodę ze sztuką, bo sztuka jest dla wszystkich – nie tylko tych, którzy potrafią ją tworzyć czy o niej kwieciście mówić.

Dołącz do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/331105701662733/
fanpage organizatora: https://www.facebook.com/wroclawskietargisztuki

TERMIN:
24 września (czwartek): 9.00 – 21.00
25 września (piątek): 9.00 –  21.00
26 września (sobota): 9.00 – 21.00

MIEJSCE: 
Sky Tower, Wrocław

Wyjątkowe otwarcie Targów w strefie VIP
[WYGRAJ ZAPROSZENIE]

Uroczyste otwarcie Wrocławskich Targów Sztuki odbędzie się w czwartek 24 września o godz. 16:00 – zaprezentowani zostaną wszyscy wystawcy w połączeniu z poczęstunkiem i koncertem uczestniczki The Voice of Poland – Oli Turoń.

Otwarcie będzie miało miejsce w wydzielonej strefie VIP – do rozdania mamy 5 podwójnych wejściówek dla czytelników kochamwroclaw.pl.

Wyślij maila na adres: redakcja@kochamwroclaw.pl .
5 pierwszych osób, które do nas napiszą, otrzymają zaproszenia.

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułW sobotę we Wrocławiu ściany kamienic ożyją obrazami – Kinomural na Nadodrzu
Następny artykułWe Wrocławiu powstał nowy mural. Piękny koń na wrocławskich Partynicach
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.