Zbliża się pierwsza letnia Wrocławska Potańcówka na pl. Wolności. Już w najbliższą sobotę (22 czerwca) plac przy NFM będzie tętnił muzyką, radością i tańcem. Powodów do wspólnej zabawy jest co najmniej kilka – to pierwszy dzień wakacji, Święto Wrocławia i pierwszy weekend astronomicznego lata.

Nauka bachaty

Potańcówka rozpocznie się o godz. 18.00 nauką bachaty w wykonaniu instruktorów szkoły tańca No Limits z Wrocławia – Małgosi i Szymona. To doskonała okazja, by poznać kroki tego niezwykle popularnego tańca lub dołączyć do tańczących. Organizatorzy zapraszają wszystkich chętnych niezależnie od wieku i umiejętności tanecznych. Tę część zabawy (ok. godz. 18.20) zakończy pokaz bachaty w wykonaniu Małgosi i Szymona.

Po zakończonym pokazie kroki tańców są dowolne, a muzyka będzie nawiązywała do głównego tematu potańcówki, którym jest Domówka pod gwiazdami. Tę potańcówkę prowadzić będzie DJ Artur Jasiński, który w swoich miksach łączy popularne hity taneczne ostatnich czterech dekad wraz ze znanymi motywami muzyki elektronicznej. Zapowiada się prawdziwa taneczna uczta, która potrwa do godz. 23.00.

Wstęp wolny

Wydarzenie jest bezpłatne i otwarte dla wszystkich. Na pl. Wolności dostępna będzie strefa chill i strefa gastro (foodtrucki). Będzie również stanowisko #PijKranówkę, gdzie za darmo będzie można napić się pysznej kranówki z dodatkiem owoców. Przestrzeń pl. Wolności jest dostępna także dla osób ze szczególnymi potrzebami, dla których przygotowana zostanie specjalna strefę odpoczynku.

Organizatorem wydarzenia jest Wrocławskie Centrum Rozwoju Społecznego.

Daty i tematy kolejnych potańcówek:

  • 6 lipca (sobota), godz. 18-23, Wrocławska Potańcówka – gorące latino – pl. Wolności (pod NFM)
  • 20 lipca (sobota), godz. 18-23, Wrocławska Potańcówka – muzyka filmowa – pl. Wolności (pod NFM)
  • 3 sierpnia (sobota), godz. 18-23, Wrocławska Potańcówka – weselne klimaty – pl. Wolności (pod NFM)
  • 24 sierpnia (sobota), godz. 18-23, Wrocławska Potańcówka – w rytmie disco – pl. Wolności (pod NFM)
  • 7 września (sobota), godz. 18-23, Wrocławska Potańcówka – niech żyje bal! – pl. Wolności (pod NFM)

Można je znaleźć także na stronie: www.wcrs.pl/potancowki

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułGdzie nad wodę we Wrocławiu? Lista miejsc otwartych już od 22 czerwca
Następny artykułKopalnia Wrocław – Strefa Wakacji zaprasza. NOC KUPAŁY i Oficjalne Otwarcie Sezonu Letniego 2024
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.