Wrocławskie herbaciarnie. Gdzie pójść na herbatę we Wrocławiu?

0

Jesienny czas to okres, gdy coraz chętniej sięgamy po aromatyczną herbatę, otuleni ciepłym kocem w towarzystwie dobrej książki. We Wrocławiu jest kilka miejsc, w których możemy napić się świeżo parzonych naparów z różnych stron świata.

Które lokale w mieście serwują najlepszą herbatę? Jakie wrocławskie herbaciarnie warto odwiedzić? Sprawdźcie nasze zestawienie.

2. Herbaciarnia K2

Tego lokalu chyba nie musimy nikomu bliżej przedstawiać. Klasyka gatunku, historia i klimat w jednym. Niestety z powodu pandemii K2 boryka się z problemami związanymi z ponownym otwarciem. Póki co można zarezerwować lokal na wyłączność, lub skosztować kilku herbat w zaprzyjaźnionych miejscach na Patio przy ul. Kiełbaśniczej.

Z niecierpliwością czekamy na ponowne otwarcie tej wrocławskiej herbaciarni. Z zapowiedzi na profilach K2 wiemy, że lada moment będziemy mogli gościć w jej progach z powrotem.

Adres: ul. Kiełbaśnicza 2

Poprzedni artykuł5 bardzo klimatycznych hoteli na Dolnym Śląsku
Następny artykułWdrożenie miejsc płatnych na ulicy Komuny Paryskiej
Redaktor naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.